15 Erkeğe Sorduk

15 Erkeğe Sorduk: Erkekler kız kavgalarını neden seviyorlar?

By  | 

Barney Stinson’ın kız kavgası olduğunda adeta bir seks fırsatı çıkmışçasına koşarak kavga alanına gidişini hepiniz biliyorsunuz, değil mi? Tamam o zaman, bakalım nedenmiş… Yoksa bir şehir efsanesinden mi ibaretmiş?

Sorup Soruşturan: Yeşer Sarıyıldız & Derya Güzel

Barney Stinson’ın kız kavgası olduğunda adeta bir seks fırsatı çıkmışçasına koşarak kavga alanına gidişini

hepiniz biliyorsunuz, değil mi? Tamam o zaman, bakalım nedenmiş… Yoksa bir şehir efsanesinden mi ibaretmiş?

Kadınlar saç falan çekiyorlar… Herhangi bir sertlik yok, çocuk işi daha çok. Cırtlak ses falan da… Komik geliyor. Yalnız küfür olayı çok çirkin ve acayip geliyor. Şaşırtıcı.

Furkan, 23

Beklenmedik bir şey çünkü, ilgi çekiyor haliyle.

Çağhan, 23

Kadınların kavgası her ne kadar sert olsa da altında duygusal bir neden yatıyor. Bir de estetik oluyor her şeyleri zaten, kavgaları da öyle bana kalırsa. Tırmalıyor, tokat atıyor… Değişik.

Cem, 24

Çok komik çünkü. Nasıl vuracaklarını, nasıl can yakacaklarını falan bilemiyorlar. Saç çekiyorlar mesela, bunu mu düşünebiliyorsun yani? Sahiden komik.

Fatih, 25

Bizden acımasız oluyorlar, hem de komik. Lisedeyken olsa etekleri de açılırdı.

İlker, 26

Komik görünüyor çünkü; tokatlar, çığırmalar komedi. Seksi görünmediğini de söyleyemem, ama genelde komik.

Alp, 23

Tam adamına sordun. Cat fight koleksiyonum var benim. Kesinlikle seksi, iki lezbiyeni izlemek gibi bir şey.

Mert, 24

Çünkü kızlar kavgacı erkeklerden nefret ederler. Hal böyle olunca onların basitleşmesi hoşumuza gidiyor. Ego tatmini diyelim. Bir de ayrı sebep alışılmadık bir durum yani. Horoz kavgası görme ihtimalimiz daha fazla. Bir de şu var: İnanılmaz çirkefleşiyorlar kavga ederlerken. Son olarak, bir kızın ne kadar şiddette vurabileceğini de görebiliriz. Yani neresi vuracak, yumruk atabilmeyi biliyor mu falan…

Ali, 24

Ne bileyim ben, kan dökülmüyor, benim hoşuma gitmiyor pek ondan. Ama tırmalarken falan izlemesi zevkli oluyor, komik oluyor, gülüyorsun yani.

Emre, 24

Güzel memleketimizin abazinglerinin ilgilendiği bir konu bu aslında. Şahsen benim kızların kavgasını sevdiğim söylenemez.. Onlarda ‘aa hatunun şurası,aa hatunun burası açıldı’ diye heyecanlı heyecanlı seyretmekte diye düşünüyorum, yoksa kız kavgalarından hoşlanan insanlarla tanışmadım hiç. Belki ilginç geliyor da olabilir insanlara. Ben sevmem şahsen, yolda biri ölse dönüp bakmam.

Erdi, 29

Hehehe, eğlenceli çünkü. Zaten bin yılda bir karşılaşılan bir şey iki dişinin kavga etmesi. Ve gerçekten yaratıcılar kavga konusunda da; ısırmalar ve saç yolmalar dışında. Lisedeyken kız kafasını resim panosuna geçirdi, diğer kızın her yeri kan revan içinde. Amerikan Hollywood’unu yasadım resmen orada. Sınır yok kız kavgalarında sanırım. İğne saplayanlar var koluna bacağına kavga sırasında. Çatal iğneyi büküp kızın koluna bacağına sapladı valla, gördüm. Balta versen bir kıza ne olur bilmiyorum! Ama hep istemişimdir, hatunun saçı başı yolunmuş suratı cırmıklanmış falan. Diğerini ısırıyor, bir et koparamadı, kanlı kanlı vampir gibi görünemedi. O pozu çok bekledim.

Serhat, 28

(Serhatla ilişkimizi şiddet eğilimleri nedeniyle kestik)

Bilmem, ben çok sevmem öyle. Orası burası açılır, iki bacak görürüz diye heralde. Amerika’dan kapılma bir alışkanlık. Aslında liseden. Etek açılır, kızların küfür ettiğini görürüz diye. Kızın küfür etmesi erkek açısından tahrik edicidir. Dirty talking ile alakalı bu da.

Berhan, 27

Farklıdır çünkü… Genelde verilen cevap budur. Ama aslında farklı bir çekiciliği vardır erkek için; asıl cevap budur. Seks değil tam olarak; ama nasıl diyeyim, onun farklı bir havası var… Kazanan tarafın ateşini görebilirsin o kavgada. Kaybedenin de seks kölesi olabilitesini. Sanırım bu aslında cevap. Seksüel açıdan sinyaller veriyor yani.

Gökhan, 22

Ben hiç sevmem, nefret ederim. Kadın dediğin kırılgan, narin bir varlık. Hiçbir estetikliği, hiçbir güzelliği yok kavga etmelerinin. Basit ve bayağı duruyor.

Murat, 32


1 Comment

  1. Cagatay

    2 Ağustos 2011 at 16:15

    bana göre, aslında genelde erkeklere oranla daha narin olduğu düşünülen kadınların kavga esnasında nasıl birer canavara dönüştüklerini görmek ve erkeklerin de bunun hazzını yaaşamaları bunun nedeni olabilir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir