15 Erkeğe Sorduk

15 Erkeğe Sorduk: Kadınların Küfür Etmesi Hakkında Ne Düşünüyorsun?

By  | 

Kimi samimi buluyor, kimi nefret ediyor. Ağzımızdan çıkan her cümleden nem kaptıkları bile oluyor. Biz de tüm açıklılığımızla sorduk: Küfür ediyoruz, ne diyorsunuz?

Sorup Soruşturan: Derya Güzel & Yeşer Sarıyıldız


Kötü şeyler düşünüyorum. Bir kadının sigara içmesi, bol makyaj yapması, küfür etmesi, kokoş seviyesinde süslenmesine tahammül edemiyorum, yakıştıramıyorum. Gözümde çok basitleşiyor yapay hale getiriyor onu, yapmacık oluyor. Hayata karşı özgün bir duruşu yokmuş gibi geliyor. Samimi değil.

Ahmet, 20


Küfür eden kadınların itici olduğunu düşünüyorum ve kadının tabiatına aykırı buluyorum.

Cihan, 23


Her insan gibi yeri geldiğinde ediliyorsa bence güzel olabilir. Kadın erkek ayırımından ziyade ediliş biçimi daha önemli bence.

Onur, 23


Cesur olduklarını ve kendine güvendiklerini gösterir.

-Peki, yatakta küfür?

Eğer ki can acısındansa, o da güç verir.

Mustafa, 21


Küfür eden kadın, etmeyen kadından daha samimidir, severim. Yatakta tam tersi oluyor bence. Yatakta kadın küfredince çok yapmacıklaşıyor işte be, insanın “lan kamera nerede?” diyesi geliyor film çekiliyormuşçasına. Ama dışarıda küfreden kadına her şeyi anlatasın geliyor böyle. Haha.

Küfretmeyin oğlum yatakta falan valla bak. Hele bazıları İngilizce falan küfrediyor, offf. Suratına çakacaksın iki tane. Yani şimdi Fatma diye bir kızın yatakta fak demesi, İbrahim Tatlıses’in bıyıklarını kesmesi kadar iğrenç oluyor

Mert, 26


Yerine göre etmeli, erkek gibi değil. Örneğin; BİP et abi, hay

BİP gibi. Yoksa “ya taksici kandırmaya çalıştı beni BİP koyayım” gibi değil.

Fikirtepeli, 24


Çok pisleşmezlerse olabilir…  Kamyoncularla aşık atar derecede hoş olmuyor…

Sadi, 34


Küfür eden kadın her zaman için çevremde olacak kadındır. Rahattır bir kere, düşündüğünü filtrelemeden direkt söyler ama bu kadının aynı zamanda gayet güzel cümleler kurması ve ortamına göre davranmayı da bilmesi gerekiyor. Yoksa erkek Fatma kıvamında delikanlı kızları pek sevmiyorum.

Küfür eden kadın her zaman çevremde olacaktır dedim ama sevgilim olacaktır demedim farkındaysanız. Nadiren de olsa küfür eden kadınlar içerisinden sevgili edinmiş de olsam, kadın denilince aklıma nazik, zarif ve fiziki şartlarıyla beraber bir güzellik emsali bir canlının gelmesinden dolayı pek arzu ettiğim bir kadın türü değil. (gülücük)

Oğuz,25


Yatakta evet dışarda asla. Yani dışarda olur olmaz yerde ağzı bozuk kız uyuz eder. Gerektiği yerde etsin tamam ama cılkını çıkarmadan. Yatakta ise gaza getirici uyarıcı laflar olabilir

İlker,25


Küfürün kadını erkeği yoktur bence. Küfür; söylenildiğini yapabilme yetisi değildir. Deşarj ünitesi gibi düşün buda onun kelimeleri gibi düşün. Yeri, zamanı, nedeni önemli herkes için. Hayırdır amk?

Ramiz,28


Kesinlikle samimi buluyorum. Ama doğaçlama olacak. Böyle bir şey yaparken iş ters giderse

S… yaa falan demesi gibi. Her şeye küfürlü tepki veren değil, beklenmedik anda samimi bir şekilde, içinden gelerek yani. Tabi hep içinden gelmesi pek hoş değil. A.k’yi nokta olarak kullanması bir kıza sempati katmaz di mi. (gülücük) Yani küfür etmeyeceğim diye kendini kasmasın diyorum kızlara.

Hay azını kırıyım diye tepki vereceği yerde siii… diyebilsin.

Mustafa, 25.5


Valla ben ortamımda küfür eden kadın istemem, sevgili olaraksa zaten hiç işim olmaz.  Ben maskülen kadınları sevmiyorum. O yüzden, çok maskülen giyiniyor, ha tesbih sallamış ha küfür etmiş. Valla fuckbuddy bile olmaz neredeyse. Aynı ortamda bulunmam hiç bir şekilde. Beni irrite ediyor.

Gökhan, 23


Dozunda küfür iyidir. Sinirlendiğinde küfretsin. Ama yani bir noktalama işareti olarak a… koyim kullanmasın. Bir kere gerekli donanımı yok, neyle koyuyor?

Meriç, 28

Bir cinsiyet grubunu bir hakka sahip kılmak ya da bir haktan mahrum bırakmak saçma. Ama küfür etmek hak mı dersen de durum değişiyor. “ananı s.kerim” her zaman küfürdür, arkadaş arasında bile söylenmez ama misal bir fikrim saçmaysa “s.ktir lan saçmalama” demek pek de küfür sayılmaz gibime geliyor. Ama bunu yazmakla söylemek de farklı. Söylerken karşıdaki insanın hareketlerinden, ses tonundan cidden sana küfür mü ediyor yoksa bir küfürü sadece cümleye mi yediriyor anlayıp ona göre kızabilirsin. Son olarak saygılar sunarım s.ktirin gidin. :)

Ayı, 26

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir