baş tacı

15 Erkeğe Sorduk: Mayokini hakkında ne düşünüyorsunuz?

By  | 

Yazı: İrem Ezgi IŞIK

twitter.com/iremezgi_

iremezgi.isik@madambrownie.com

mayo

Deniz sezonunun son sürat devam etmesiyle birlikte biz de merak ettik ve beylere sorduk. Mayokini için ne düşünüyorlar?

İşte cevaplar!

Ahmet A. (32)

Gereksiz bence. Bikini candır. Aerodinamiklik mi test ediyorlar neyin nesi o mayokini ya? Sevgilim giysin istemezdim açıkçası.

Murat B.  (25)

Bence plaj için aşırı seksi bir şey ve sevgilime giydirmem hahah

Ceyhun E.(29)

Yalnız ben pek görmüyorum etrafımda mayokinili kızlar. Hep katologlarda, internette ve Demet Akalı’nın kliplerinde! Giysinler de bir görelim önce.

Ahmet Y. (27)

Bir kadını seksi gosterir mayokini. Kadının kendine güvenini artırır. Sevgilim giysin isterim açıkçası. Benim kadınım benim kolumda, bakarlarsa baksınlar, gurur duyarım.

Güneş A. (30)

Şimdi biz havuzda mayokini de bikini de mayo da giydiriyoruz.Eğer kadının vücudunda bel ve kalça oranı iyiyse mayokini; mayo ve bikiniye oranla daha iyi duruyor. Islandığında vücuda yapışma özelliği olduğundan göze daha güzel göründüğü kanısındayım. Ama kalça ya da bel orantısızsa,herhangi birisi büyükse ya da küçükse “cıks” olmuyor. O zaman mayo giysinler.

mayokini_1

Bediz T. (26)

Fazlan varsa mal derler, fizik düzgünse Ivana Sert derler! Fena değil, farklı ama dediğim gibi çok emin olman gerek kendinden mayokini giymek için. Yoksa farklılık sıkıntı yaratır.Bir de güzel bir model bulman gerek kendine. Yakışmalı yani. Güneşlenmek ayrı sıkıntı.

Hasan D. (38)

Evet yakışıyor ya da hayır hayatım yakışmamış! Aman giysinler. İster bikini ister mayo ister mayokini giysinler. Yeter ki çabuk giysinler, çabuk çıksınlar evden!

Mustafa E. (32)

Estetik açıdan güzel ama kullanılabilirlik açısından bence güzel değil. Sonuçta ortadan bir kumaş geçiyor ve orası yanmıyor. Model model değil mi bu mayokini? Tam amele yanığı style.

Mert A. (38)

Mayokini aslında fantastik bir şey. Giyen olur giymeyen olur ama bana sorarsanız denizde değil yatakta gidebilecek bir şey. Fantastikliği zorlayıp fantaziye giriyor bir çoğu model olarak.

Burak Ö. (25)

İğrenç bence! Direkt mayo giy, ya da bikini giy. O ne öyle allah aşkına ne olduğu belli değil, sanki bir şey saldırmış da kalanı giymişler gibi? Ayrıca burdan yetkililere ve tüm kızlara sesleniyorum, göbeğine güvenmeyen allah rızası için BİKİNİ GİYMESİN YA!! Bikininin yakıştığı şişman yok! :@ Özgüveninize hayranız ama bu başka bir şey!

Mehmet G. (29)

Mayokini güzel bir olay tabi ama bir bikini değil. Avantajı tasarım olarak farklı olması göze estetik gelmesi.Sevgilime yakışıyorsa giysin mesela.

Sedat S. (29)

Bikini daha iyi sanki ya. Mayokini rahatsızmış gibi duruyor ama hepsi haşemadan iyidir. :) Bikiniye göre seksi bir giysi  şahsen bence :)

Emre A (27)

Bana kalırsa gereksiz. Yani ya mayo olmalı ya bikini. Sevgilim giysin giymesin karışmam ama saçma bence.

mayokini

Kaan K. (29)

Hiç olumlu düşünmüyorum ben. Çok eğreti geliyor bana. Bikini daha iyi, hem nasıl bronzlaşıyorsunuz ki mayokini de?Bana sorsa sevgilim, giyme derim yani.

Koray B. (26)

Mayokini çok sevdiğimiz bir olay değil.

Göbeğinizde oluşan saçma sapan bronzlaşma şekilleri ilgilimizi çekmiyor.

Ben daha çok bikininin üstüne giydiğiniz ismini bilmediğim, sevimli ince elbiseleri beğeniyorum.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir