15 Erkeğe Sorduk

15 Erkeğe Sorduk: Sence Erkekler Neden Uzak Doğulu Kadınlara Hasta?

By  | 

Tamam, biz de izledik Bir Geyşa’nın Anılarını, tamam biz de dedik “Oha karılara yani kadınlara bak” diye; yeri geldi “Erkeğimin geyşası olurum” diye güldük eğlendik bile kendi aramızda; ama ne var elin tüm çizgi filmlerini sokak lambası boyutunda gözlü, elektrik direği uzunluğunda bacaklı yapan Uzakdoğulusunda bir türlü emin olamadık, kaynağına inelim dedik.

Soran soruşturan: Derya Güzel & Yeşer Sarıyıldız

Ah bir bilsem, zira ben hiç değilim maalesef.  Niye maalesefse; kendimi dışlanmış hissediyorumdur belki. Geyşalıkla ilgili efsanelerden sonra yerleşen toplumsal çıkarım ama sanırım.

Onur,23

Çünkü çok uzak (gülücük) Çekik gözlüler, minyon tipliler, giyimleri ilginç. Davranışları değişik. Aslında tam bilmiyoruz nasıl davrandıklarını… Bence en önemlisi bilmediğimiz, iyi tanımadığımız için gizemli geliyor. Erkekler arasında söylenen başka özellikler de var da, burada anlatılmaz. (pis pis sırıtış)

Alper, 26

Ben hepsinin birbirine benzemesini seviyorum. (çok gülücük) Birini seviyorsan hepsini seviyorsundur. Ah birini tanısak…

Ercan, 24

Benim uzak doğulu bir sevgilim olmuştu; ama hiçbir zaman onların hastası olmadım. Bizim erkeklerin neden onlardan hoşlandığına gelecek olursak en önemli etken gözlerinin çekik olması sanırım. Çünkü ben dâhil herkesin ilk dikkatini çeken şey gözdür ve çekik gözün de albenisi çoktur :) 2. vücut yapıları diyebiliriz. Minyatür olmaları, erkeklerdeki hâkimiyet güdüsünü tatmin ediyor sanırım. Sözüm meclisten dışarı, bizimkiler biraz etli butlu olduğu için, onlarla birlikte olma düşüncesi, bizim erkeklerin basını döndürüyor diye düşünüyorum :)

Erçin Yıldırım, 23

1.”Kadının uzunu sokakta, kısası yatakta.” (Şu durumda bazasız) 2. Cima esnasında dişinin ses frekansı. (Yükseği her daim makbul) 3. Elastikiyet açısından avantajları. (Pozisyon zenginliği) 4. Uzakdoğu toplumlarındaki fiziksel bir faktör (Minyonluk sadece boyda değil) 5. Geyşa neslinin tükenmediğine dair inanç. (Çokça umut) 6. Tarihsel ve kültürel bağlar. (Yersen)

Emre Dede, 30

Bütün erkekler değil aslında. Olan da, uzakta olan ve erişemediğin değişik şeyleri kafada mükemmel olarak canlandırmak kolay olduğu için hastadır.

Kenan Çakır, 25

Soruyu okurken koptum (kopuyor hala) Aslında bir nedeni yok. Uzak doğulu kadınların, uzak doğulu olmayan erkeklere olan hastalığı veya hayranlığı diye sorulması gereken soru bu bence. Aslında benim sempatizanlığım yıllar öncesinden universiade’den kaynaklanıyor da diyebiliriz. O sene içerisinde Bhutan, Güney Kore, Tayland, Malezya ve Japon takımlarının resepsiyonistliğini yapmıştım. Ve inanır mısın, onlardaki samimiyet yakın batılı veya uzak batılı ülkelerdeki hatunlarının hiç birisinde yoktu, olsa da birkaçında yani. Bir kıtanın kızları bu kadar mı sempatik bu kadar mı içten ve samimi olabilirdi ve bu kadar mı konuşurken gözleri gülebilirdi ha sorarım sana da deryacım :) işin tabi ki diğer boyutuna gelirsek yani asıl beni ilgilendiren kısmı desem :) Onlar de bir şey vardır, böyle nasıl desem. Böyle yüzlerinde bir gizem keşfedilmemişlik duygusu. Ve vücutlarındaki o hassasiyet ve kırılganlık hissini karşı cinse bakışlarıyla hissettiren bir yapıya sahip olduklarını düşünüyorum. Ve bir de pigmemsi bir fizyolojiye sahip oldukları için. 360 derece döndürülebilir kompakt bir hatun olarak kullanabiliyorsun :) Galiba iyi tarafları bunlar. Kötü taraflarıysa özellikle Budist olmaları… Gelenekleri gereği tıraş olmuyorlar. (gülüyor) Evet, ıy! (İğreniyor) Bu da onların eksi tarafları… Ha bir de erkeğine bağlılar. Aldatma olasılıkları düşük, bu da iyi tarafı tabi (göz kırptı)

Mehmet İlter, 24 (İsteğe bağlı olarak; İzmir, İlişkisi yok)

Yasaklar delinmek içindir, zoru başarmak emek ister. Daracık daracık sokaklarda misket yuvarlarken kim o sokaklarda fındık kırmak istemez ki?

Selçuk Çakır, 24

Tatlılar, o gözlere bitiyorum. Bir de şu geyşa muhabbeti var ya… Yeterli sanırım J

Yusuf, 22

Lan onlardan iğreniyoruz biz saçmalama! Pis onlar, iğrenç, sapık… Hoşlandığımız da nerden çıktı!?

+ Saçmalama tek iğrenen sensin…

Oha, iğrençler, tiksinçler, kokuyorlar…

Ali, 25

Bence minyon tipler hoşumuza gidiyor, bir de geyşa olayı var ya, çok seksi bir şey. Bir de orası bize seks cenneti gibi geliyor. (kahkaha patlaması)

Yakan, 23

Dar, kılsız ve zevk aldıklarını çok belli ediyorlar, çok duyarlılar.

Berhan, 27

Benim özel bir ilgim yok, o nedenle net bir cevap veremem; yalnız genelleme istiyorsan pornoları yüzünden diyebilirim ki gayet mide kaldırıcılar.

Ahmet, mühendis, 25

Deli bir çekiciliği var, uzak ya! Haha, süper yüz hatları, genelde güzel popo. Erkek olup yaşaman lazımdı!

Ahmet, 24

Türk erkelerinin perspektifinden bakacak olursak.. Her ne kadar sarışın, uzun boylu bayanları seksi buluyorlarsa; uzak doğulu, cekik gözlü bayanları da o kadar seksi bulurlar, çünkü etraflarında o modele uyan çok fazla tip yoktur.

Can, 23

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir