Takipte

2012 Penti Bloggers Lookbook

By  | 

Yazı: Yeşer Sarıyıldız

https://twitter.com/androverdose

Çorap deyip geçmemek lazım; bugüne bugün Penti hepimizi çoraba göre kombin yapar hale getirdi. Kurumsal dünyanın klişe siyah etek beyaz gömlek kombinasyonunda bile kendi tarzımızı yansıtabilmemizi sağlayan desenli çoraplar çekmecelerimizi çoktan doldurdu. Biz diye konuştuğuma bakmayın bu arada, ben hayatımda siyah etek&beyaz gömlek giymedim. Ofise pijamayla falan gelebiliyoruz biz; öyle şahane bi’ ortamımız var kıskandırmak gibi olmasın. Hatta en son ben çiçekli polar battaniyeden sonra terlik falan da mı alsak deyince “Ya müşteri geldiğinde toparlanmak zor oluyor” dedi Ayşen, vazgeçtik. Neyse, konuyu dağıttığım hızda toparlıyorum merak etmeyin; size ne sonuçta bizim ofisin löylöylüğünden.

Sizi bilmem; (bakın toparladım) benim bu sezon çekmecemde her zamanki gibi renkli mikro 40’lar, Bad Girl serisinden Rebel, kalpli bordo kendimi bi’ çizgi film kahramanı gibi hissetmemi sağlayan Sweety, vazgeçilmezim puantiye Dotsie; ama en çok da Always Black serisinden Bandage var.  En çok derken, sahiden en çok; aynı çoraptan 8 tane mi ne var.

Always Black öyle bi’ seri ki, (fashion bi’ tanım bulamadım buraya) neye versen oluyor. Düz renk elbise mi giydin, geçir bir Spiral, çekici ve farklısın. Desenli ve seksi bir mini mi, bootie tam sana göre. (Bu arada bootie modelinin delikli kısmını arkaya getirince de şahane duruyor.)  Bandage desen gerçekten her kombini ekstra güzelleştiriyor bir anda.

Adı üstünde zaten; Always Black, karizmatik, seksi ve olabildiğince çekici.

LookBook’a gelecek olursak; bu seriye bu kadar aşıkken başka bir kategori seçmek çekmecemdeki Bandage’lara ayıp olurdu. Kombinlerimizi hazırladık, modelimiz Hatice Kulak’ın (kendisine teşekkür ederiz burdan) bacakları havaya diktik, fotoğraflarımızı çekip Bloggers LookBook’taki yerimizi aldık.

Çoktan gördünüz, okudunuz, incelediniz diye düşünüyorum; ama yine de henüz denk gelmeyenler için:

Serapla Moda’nın tabi ki de renkli opaklar J, Modazon’un Bad Girl, Hazal Yılmaz’ın file çoraplar, Nil Ertürk’ün desenli çoraplar ve Zet Fashion’ın kışlık soketlerle yer aldığı LookBook için tık tık…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir