Portre

Berdan’ın Son Şahanesi

By  | 

Penti by Deniz Berdan

Deniz Berdan ve ailesi bloglarından fışkıran renkler, kağıttan elbiseler ve tuhaf yaratıklarla uzundur hep takip listemizdeydiler.

Yazı: Sima Ertem

sima.ertem@mbsays.com

Deniz Berdan’ın son şahanesi ise Penti için hazırladığı Penti by Deniz Berdan serisi oldu! Cumartesi günü, Deniz Berdan; modacılar ve bloggerlarla bir araya gelip koleksiyonun tanıtımını yaptı.

Seride 5 parça var, ve Berdan her parçanın ayrı bir hikayesi olduğunu söylüyor.. İlerki günlerde blogundan açıklayacakmış bu hikayeleri teker teker.

Ayrıca bu seri Elias Merhige’in kült filmi Begotten’den ilham alınarak hazırlanmış. Begotten’in biraz korku dolu bir film olduğunu düşünüyorsanız da, koleksiyonu gördüğünüzde içinizin kararmasının mümkün olmayacağını göreceksiniz!

Aksine hayat daha da güzel olacak Deniz Berdan mayolarıyla; çünkü modeller vücudu daha ince ve uzun göstermek için tasarlanmış! ‘Daha tatile çıkmama kaç ay var, bi’ dondurmadan bi’ şey olmaz’ kilolarımız için dert etmemize de gerek kalmayacak yani!

Şifon ve keten gibi, mayoda pek alışkın olmadığımız malzemelerle de iyice farklılaşan Deniz Berdan’ın Penti koleksiyonunun fotoğraf çekimi de Santorini adasında yapılmış.

Koleksiyon hakkında daha fazla bilgi için Duygu Dobulga’ya ulaşabilirsiniz:

duygudobulga@gmail.com / 532 302 35 80

Ayrıca koşarak Penti mağazalarına gidip Deniz Berdan’ın elinden çıkmış şifonlu parçalara dokunmak için şu Pentilere akın edebilirsiniz:

İstinye, Akmerkez,Valikonağı, Palladium, Capacity, Capitol, Bodrum,Beylikdüzü, Torium, Suadiye, Galatasaray, Terracity, Alsancak, Zafer Plaza, Eskişehir Doktorlar, Panora, Korupark, Kentpark

Bir an evvel almalıyım diyorsanız da sizi websitelerine yönlendirelim:

www.penti.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir