RELATIONSHIT

Bir Erkeğe “Seni Seviyorum” Dedirtmenin Yolları

By  | 

Yazı: Yeşer Sarıyıldız

yeser.sariyildiz@madambrownie.com

Başlığı görüp heyecanlandığınızı biliyorum bayanlar ve heyecanınızı tüm samimiyetimle paylaşıyorum inanın ki; ama gelin görün ki, ben de bilmiyorum, gerçekten bilmiyorum. Oturdum düşündüm, hiçbir taktik de bulamadım, o nedenle de “açık açık konuşurum insanı” olacağım müsaadenizle.

Gerek gelen mesajlardan, gerek Facebook’taki fan sayfamıza yazılanlardan, gerekse girilen entrylerden görüyoruz ki; erkek okuyucularımızın sayısı da azımsanmayacak derecede fazla. Şu an da okuduğunuzu biliyorum beyler yani –zaten ilk içinde “erkek” kelimesi geçen başlıkları okuyorsunuz anladığım kadarıyla-, iyi dinleyin şimdi beni:

Bir kadına muhteşem davranıyor olabilir, yeri geldiğinde aklını başından alabilirsiniz. Kendinize aşık etmişsinizdir, eyvallah; ancak bilmelisiniz ki dünyanın en aşık kadını bile o iki kelimeyi duymadan bi’ yere kadar dayanabilir. 2 yıl geçer, 3 yıl geçer; 3 buçuğa girdiğinizde hala beraberseniz alnınızın üstündeki kaşıntıyı bi’ yoklayın derim ben. Kalkın 20. günde “Seni seviyorum böceğim” diye haykırın demiyorum, yanlış anlaşılmasın. Hatta yapmayın öyle şeyler lan, tüketmeyin o kadar çabuk. (Hele “böceğim” diye onuncu yılda bile haykırmayın mümkünse. Böceğim ne Allah aşkına?) Biz de hoşlanmıyoruz, değeri de olmuyor hiç. Ama o iki kelimenin büyüsünü de romantik dokunuşlar ya da isteğe göre hardcore seksle telafi edebileceğinizi de sanmayın sakın. Hiçbir kadın dayanamaz, yapamaz. Gün gelir kayıverir avcunuzun içinden, haberiniz olsun.

Ayrıca birkaçınızla konuştum bu konuyla ilgili uzun uzun.  Hepinizde aynı terane. Neymiş efendim güçsüzlükmüş, bilmem neymiş…  (Siz biliyorsunuz işte dediklerinizi, sizi size anlatmaya gerek yok zira.) Geçin efendim bu ayakları. Yeni çağın kadını istediğini bulamayınca yenisini buluyor bakın, aklınızı başınıza devşirin. Toplamda 6 milyar insanız, elbet iyisi denk gelir içlerinden.

Efendim? 3 milyar erkek mi var? Kadın kadından hoşlanamıyor sanki canım, ne var?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir