Anasayfa

Bir Savunma Silahı Olarak Pabuç!

By  | 

Gün geçmiyor ki bir kadın daha tacize, tecavüze, haksızlığa uğramasın!

Minik metal tüplü biber gazlarını da yasak ettiler, çantamızda kırık lolipop taşıyoruz bir saldırı olursa saldırganın gözünü hedefleyip, keskin lolipop kenarı ile kendimizi savunacağız da oh-hooo…

Zaten velev ki savundun ve başardın kurtulmayı; onda da “tecavüz gerçekleşemediği için bilerek ve isteyerek zarar vrmek, cana kast etmek” ten suçlu bulunabilirsin!

“Ay biz n’apıcaz böyle yaaaa” diyerek bir yere varamayız, aklımıza gelen bir sürü metodu paylaşacağız ki aralarından  belki işe yarar bir şeyler çıkar.

Bizim aklımıza ayakkabılar geldi; zaten hiç aklımızdan çıkmamışlardı ama olaya bir de bu gözle bakalım dedik.

Mesela bu; bunun şeffaf tabanına şaka oyuncağı olan kesik parmaklardan doldururuz. Sanki uzmanlık alanımız; tacize yeltenenlerin parmağını kesmekmişcesine… Baştan caydırıcı olur. Baktınız olmadı, çıkar at kafasına, tank gibi pabuç zaten.non-traditional-platform-shoes-fasion-style-trend-pics-images-photos-pictures-bajiroo-8

Bakınız bu versiyonun da topuğundan balığı çıkaralım, akrep koyalım. Zor anlarda topuğu kırıp akrebi salarız adamın üzerine?

non-traditional-platform-shoes-fasion-style-trend-pics-images-photos-pictures-bajiroo-1

Ya da parmağını deliğe denk getirip tıkırt diye kırabileceğiniz, topuğunda adeta ruhsatlı, küçük bir glock saklıymış izlenimi veren bu modele ne demeli?

non-traditional-platform-shoes-fasion-style-trend-pics-images-photos-pictures-bajiroo-7

 

Şu da bir yöntem, ayakkabınızın üzerine bir “Sivas Kangal”ı çok da sıkmadan bağlayabilirsiniz.

Zor anlarda ipi çözmeniz ve “atıl kangal!” demeniz yeterli olacaktır.

 

free-shipping-women-strange-heel-font-b-mink-b-font-font-b-fur-b-font-full

 

İlla giymeniz gerekmez, çantaya eski usül bir ince topuk atın siz, en ince topuk, en yüksek çivi topuk. Tercihen metal topuk olsun, kalan malzeme de hafif olsun ki çantada taşırken ağırlık yapmasın!

Biz bunlara “hayat kaydıran topuk” diyoruz, “kafa tasını aşıp beyine dalan” topuk, “pekmez akıtan topuk” ve “cansın valla ince topuk” diyoruz.

k_rm_z_ayakkab_

 

Bakmayın beyler, gülüyoruz  güya ağlanacak halimize ama siz öldürdükçe biz çoğalıyoruz, hırslanıyoruz, bileniyoruz. Şimdi o şiddetinizi ve şehvetinizi yavaşça yere bırakın ve üstünde tepinerek yok edin yoksa ayağımızdan bir kaza çıkacak!

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir