Takipte

DİNLE: Bira FM

By  | 

Soğuk bir biranın yanında gidebilecek en güzel ikinci şey: Bira FM

Yazı: Zeynep Özdoğan

http://flavors.me/halodies

Bu aralar fenomen olma yolunda ilerleyen bir radyo ortalara çıktı ve hepimizi ele geçirmek üzere. Bira FM, ‘Soğuk bir biranın yanında gidebilecek en güzel ikinci şey’ sloganıyla yola çıkarak 6 farklı konseptte istasyon hazırlamış. Bu 6 farklı konsept Plajda, Partide, Sokakta, Evde (Tek), Evde (Çift) ve Geçmişte olmak üzere dinleyicilere ruh hallerine göre müzik dinleme seçeneği de sunuyor.

Bira Fm, Facebook’taki sayfalarında da kendileri hakkında: ”Bira FM, yoğun ofis saatlerinde, tek başına, ders başında, iş peşinde, sokakta, plajda, her yerde internetteki en büyük dostunuz olma hedefiyle kurulmuş; gününüzün en mutlu anında fonda çalan nacizane eski model keyifli bir radyo ve soğuk bir biranın yanında gidebilecek en güzel ikinci şeydir.” diyor (:

Ama bunların dışında radyo tasarımı da çok başarılı; en zevkli kısmı da müzik dinlerken bira bardağını boşaltıp yeniden dolmasını beklemek ve arjantinin köpüğüyle oynamak (: Çok kısa bir süre içinde de facebookta  6.500’den fazla kullanıcıya ulaşan Bira FM, en çok dinlenilen istasyonunun Evde (Tek) olduğunu da belirtiyor.

Bira FM, Türkiye’nin en sevilen sanal radyolarından biri olma yolunda hızla ilerliyor ve istekler doğrultusunda istasyon sayısını arttırıp online yayına da geçerse tadından yenmeyecek.

Benim favorim de Evde (Tek) istasyonu ve online yayın olması konusunda da ısrarcı olanlardan biriyim (:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir