Boxer Rehberi

By  | 

Bim bam bom, dinleyin dostlar… Benim de artık bir sevgilim var!


Yazı ve Fotoğraflar: Derya Güzel

derya.guzel@madambrownie.com

Kaptın sonunda mis gibi adamı. Ama benden söylemesi, elde ettiğin kadar kolay değil elinde tutması. Bunun hediyesi var, çiçeği var, böceği var, nazı var, cilvesi var. Tamam, çiçek ve böceği at oradan, erkeklerden bahsediyoruz. Hemen dertlenme yine de canım, işin yarısını halletmişsin zaten. Hemen sıyrıl o ‘ne hediye alsam acaba’ sorularının arasından. İlişki süresinde sevgilisine boxer ya da zippo almayan kadına kadın mı denirmiş? Henüz çok tanımadığın bu karizmatik adama boxer senden, boxer rehberi bizden!


Üniversiteli

Ah be canım, öğrenciden sevgili mi olurmuş, ne yaptın sen. Aşk gözü kör ediyor diye boşuna dememişler. Neyse, yapacak bir şey yok, âşık olmuşsun bir kere. E mecburen sana da bir boxer tavsiyesi yapacağız. Ama neyse ya, sen boş ver boxerı falan da, git şu çocuğa bir yemek yap Allah aşkına. Bakma o köşedeki makarnaya, iştahın kaçmasın diye koyduk bunu. Yoksa nerede öğrenci evinde öyle makarna.

Ev Erkeği

Sevgili hanımlar, Türkiye’de popülâsyonu en yüksek türle karşı karşıyasınız. Aslında bu adama don alsanız da olur, almasanız da.  Hatta kendisinden bahsederken “alt tarafı don tipi” deseniz bile olur, yalan mı? Hayır, yani adam bir elinde kumandasıyla, bir elinde spor gazetesiyle ömür boyu o koltukta oturacakmış gibi duruyor. Hani sanki Maslow’un İhtiyaçlar hiyerarşisi olmasa oradan kalkabileceğine inanmayacağız neredeyse. Baktınız çok söyleniyor; verin bir eline kumandayı, sıkıştırın diğer eline de gazeteyi. Televizyonun önünden de geçmezseniz, değmeyin evimin direğinin keyfine.

Müzisyen

Oh, buldun kaymak gibi çocuğu tabii. Şimdi bu adam senin adına şarkılar da yazıyordur. Ne, yazmıyor mu? Aman canım, Yıldız Tilbe’den bir şeyler tıngırdatsa da olur hani bence. Erkeklerden bahsediyoruz kızım. Umduğunu değil bulduğunu demişler, duymadın mı? Siz gitarının altına yakışacak uygun bir don alın gerisine karışmayın derim. Ne biliyim, belki senin için de müzik ruhun gıdasıdır da görselle desteklenince daha bir hoş oluyordur. Erkeklerin viyolonsel çalan bayan bacak düşleri varsa bizim de sıkı kollarıyla gitar çalan abdominal hayallerimiz var yani, olamaz mı?

Nerd

Şöyle, önceden programlanmış görevleri yerine getirebilen elektromekanik ve aynı zamanda 90-60-90 değilim demeyin, biraz anlayış işi çözer diye düşündüm ben. -Bir kere kadınlar ilgi ister, bu adamın bilgisayarından başını kaldırdığı mı var. -Aman, çok dırdırcı oldun sen de! Adam oturmuş insanlık için uğraşıyor, senin yaptığın iş mi? İnsanlığa faydası olan bu adamın sana da faydası olmasını istiyorsan, kolları sıva derim ben. Biraz detay, işini görür bence. Fareyi deliğinden çıkarmak için, bir dilim peynir yeterli.

Obur

Anlaşılan göbeklilerden hoşlanıyorsun. Hoş, neresinden hoşlanıyorsun bilemedim ama. Onlar sen Angelina Jolie’den güzel ol isterken, bir yandan da televizyon karşısında atıştırsın. Var mı böyle hayat? He, var diyorsan al sana ekmek altı donutlı don. Görünce o mu yemek ister, sen mi bilemedim; ama sevgilinizin göbüşünü şirin kılmak için tek çareniz bu gibi geldi bana.

Sporcu

‘Türk kası bu, hehehe’ erkeklerine inat, six packli sevgilinin haklı gururunu taşıman konusunda sonuna kadar yanındayız. İster Feriştah gibi ‘edeleli kolları’yla ilgili fantezi kur, ister Sex and the City’nin Samantha’sı gibi gördüğün her six packe kaş göz oynat; her şekilde boxerın olabilecek en kısa sürede çıkacağı konusunda hemfikiriz sanırım. Dolayısıyla ne janjanlı boxer almaya ihtiyaç var, ne de afili boxerla durumu kotarmaya çalışmasına. Nihayetinde, alt tarafı don işte!

Çapkın

Biz uyarımızı baştan yapalım. Böylelerine ateşle yaklaşmayın hanımlar, kül olur gidersiniz vallahi, ruhunuz duymaz. Azcık gözünüz açık olsun; giymeyin, giydirin efendim. Menzile bir kadın mı girdi, çakın kibritleri, bakın nasıl da tutuşuyor!

Disco disco partizane boy

Yabadabaday diyerek ‘I wanna be a disco boy’ söyleyen bir sevgiliniz varsa ona en yakışır hediyelerden biri kişiliği gibi rengârenk bir boxer olabilir pekâlâ. Yanında da nefis bir kokteyl eşliğinde kalçalarınızı sallaya sallaya boy gösteriyorsanız, ben buradan bile ‘i wanna make you mine tonight’ diyen dudaklarını okuyabiliyorum valla, daha ne olsun!

Kumarbaz

Aşkta kumar olmaz diye kim demiş, anlamadım yani. Aşk, baya baya kumar işi oysaki. Üç alırsın beş kaybedersin, bazen bir verirsin üç alırsın. Bildiğin şans işi. Şansın yok diye üzülecek değilsin ya, hile diye bir şeyi de düşünmüş bu adamlar. Valla güzelim, o senin yaratıcı zekâna kalmış. Varsa hain fikirlerin bize de haber ver.

İş Adamı

Turnayı gözünden vurdun sanki. Biz bu adamlardan burs alalım diye kıçımızı yırtalım, sen git o adamla sevgili ol. Üstelik gidip don alacak kadar da samimiyeti ilerlet hemen iki günde, oh ne ala be! Bir iki donla paçayı yırtamazsın ama söyleyeyim, o donun arasına iki cilve de sıkıştıramazsın. Bu adamlar lüksten hoşlanıyor. Ya da ben seni kıskanmış da olabilirim tabii. Neyse başka bir şey demiyorum.

Ayrıca boxerlara Collezione ve Topman mağazalarından ulaşabilirsiniz.

1 Comment

  1. Rumuz: kurbağalıdere

    3 Şubat 2011 at 11:33

    Ben hepsine bayıldım bu arada Galiba bu yüzden mükemmel erkeğimi bulamıyorum :(

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir