RELATIONSHIT

Çok ters yerde inmişsiniz.

By  | 

Kimse sex experi olamaz. Olmamalı. Herkesin keyfi kendine; fakat …

Yazı: Derya Güzel

derya.guzel@mbsays.com

http://about.me/drygzl


Her şeyden önce söylemeliyim ki; büyük yanlışınız var. Doğru bilinen yanlışları boş verin. Bizim uzak durmak istediğimiz ama sizin de çok istediğimizi düşündüğünüz şeyler var ya, onlar mahvetti bizi.

Çoğu kadın uzun sex sevmez. Nereden çıkardınız bunu? Ne? Evet, tabi ki taklit yapıyoruz. Yo hayır o kadar kötü insanlar değiliz, sadece o an sizi kırmak istemiyoruz. O kadar öz güvenli ve mutlu duruyorsunuz ki…

Bunu an itibariyle bozduğum için üzgünüm gerçekten. Ama o an duysaydınız daha çok bozulacağınıza eminiz. Bilin, bilin ki dünya daha güzel bir yer olsun. 3 saat sex olmaz, mümkün değil. Hangi mantık çıkarıyor böylesi deli şeyleri? Sürtünme kuvveti diye bir şey ve kendisinin ayrıca yaşattığı bir bunaltı var. Kesinlikle ön sevişmeyi kastetmiyoruz. Kendilerini tüm gün bile sürebilir, çok heyecanlı! Ama top kaleye girdikten sonra, alıcınızın ayarlarıyla oynamayın lütfen.

O kadar kolay değil. Tak fişi bitir işi diyerekten Japon kafası yaşayan erkek kaldı mı? Kaldıysa geriye doğru bir adım atsınlar lütfen. Keşke bütün erojen bölgelerimiz, odaklandığınız yerde olsaydı, bunu biz de isterdik ama maalesef… Kadınlar için hiçbir zaman ilerden sağa dön kime sorsan gösterir mantığı yok, bize sorun! İlerden sağa falan da dönmeyin. Buradan önce sola, orada köşedeki marketten sağa, sonra biraz yukarı, evet evet… Başardınız, tebrikler. Yani en keyifli dakikalarda sadece iş üstündeki adam yetmiyor. Detaylar için şuraya bakınız: Buraya, evet.

Lütfen egolarınızı yatağın altında bırakınız. Kimse sen şunu yaptın ben şunu yapacağım diyen bir insanla birlikte olmak istemez. Olsa bile o anın tadını çıkartabilemez, imkansız. – Hanımlar, adam geçmiş karşınıza, hep senin istediklerin mi olacak diyorsa hakkınız var terk edin o haneyi. –

Vücudumuzun verdiği tepkimeden biz sorumlu değiliz, o öyle biline. Kurcalamayın, sizi yönlendiriyorsak bırakın, yönlendirmiyorsak siz bizi yönlendirin. Birbirinizi zihnini okuyana kadar saatler geçiyor gidiyor sevgili arkadaşlarım. Gerek yok, açık açık oynayın oyunuzu. Akşam ezanını okunmadan da dönün, kulağınızı çekerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir