Ayın Dikkat Çekeni

Dijitolog Parti Vol.1 – Sosyalleşen Medya

By  | 
Amacımız; işi sevmeye çalışmak ya da sevdiğimiz işi yapmak. Sevdiğimiz işi MB Bir Duramama Hali çatısı altında şakır şakır da yapıyoruz, her gün de delice keyif alıyoruz.

Yazı: Madam Brownie

Madam Brownie olarak hayatı çikolatalı kek tadında yaşamaya çalışıyoruz.

Bu aşkta da, arkadaşlıkta da, alışverişte de, günün her dakikasında böyle.
Amacımız; işi sevmeye çalışmak ya da sevdiğimiz işi yapmak.
Sevdiğimiz işi MB Bir Duramama Hali çatısı altında şakır şakır da yapıyoruz, her gün de delice keyif alıyoruz.
Gene de her işteki gibi bizde de toplantılar, deadline’lar, telaşlar nümayişler eksik olmuyor. Biz meşrebimizce bu toplantıları kahve molası tadına, ölüçizgileri kalkıp dans edecek moda getirmek için çok çaba harcıyoruz.

Geçen Perşembe Dijitolog’un “Sosyalleşen Medya Partisi” için Cihangir Zenka’ daydık. Hem bizzat tüm ekip, hem de sponsorlar listesinde logomuzla üstelik.

Sosyal medya ile ilgili kimi ararsanız oradaydı. Ciddiyim çünkü sektörden 600 kişinin giriş yaptığı bir organizasyondan bahsediyoruz.
Network’ün sıkıcı, kart alıp vermeli, muhakkak akabinde mail atıp kendini hatırlatmalı modundan sıyrılıp, elimizde sıcak şarap kadehleri ile, müzik eşliğinde sallanırken, Facebook’tan birbirimizi ekledik, #Dijitolojpartivol1 tweetleri attık.
İnsana kendisini, dayısının düğününde gibi hissettirdi parti. Herkesin herkesi tanıdığı, herkesin rahat ve eğlenceli olduğu, merhabalaşmanın, öpüşmenin bitmediği, lakin kartvizitlerin tükendiği nefis bir etkinlik oldu.
Buradan Dijitolog’a hem tebrik, hem de teşekkür sunmayı borç biliriz.
Yine olsun, yine gidelim.
Bu arada ilgilisine mesaj;
Biz orada “aaaa gerçekten son Facebook aplikasyonumuzu beğendiniz mi? Evet PR coverage nefisti hede hödö” derken; dev ekranda akan tweetler de “süper yavrular var burada” cümlesinde adımızı görmemiz de süpriz oldu. Arkadaşım mevzu başka, orada beynini seveceksin yavrunun, mizahını, yaratıcılığını. Seni de buradan ayrıca kınıyoruz.
Ama sosyal medyanın büyük bir parseli de bu tip mevzulara ait olduğu için haydi gene şanslısın, ifşa da etmiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir