İlham Şatosu

En Yaratıcı Aşk Cümlesini Arıyoruz!

By  | 

Madam Brownie ve Nishmark.com En Yaratıcı Aşk Cümlesini Arıyor!

Aşk nedir? Bir sudur iç iç kudur’dan öte, hani Cemal Süreyya’ya enfes şiirler yazdıran, hani Orhan Pamuk’a Nobel kazandıran, Mevlana’ya Mesnevi’yi yazdıran ve tarihe kazıtan tanımları ile aşk nedir?

Madam Brownie olarak yazmayı ve özel olmayı seviyoruz. Bu sebeple de Nishmark.com‘u benzersiz tasarımlarından ötürü hem gönlümüzde özel bir yere koyuyoruz hem de masamızda.

Bu Sevgililer Günü’nde siz de Nish bir sayfa açın diye harika bir yarışma hazırladık. Zaten tüm Madam Brownie okurlarının hayalgücüne, kendini ifade yeteneğine hayranız. Şimdi bu yeteneğinizi Twitter‘da da gösterin; kazanın.

Madam Brownie; Sevgililer Günü’nde, çok size özel, çok “O” na özel bir jest yapıyor. Aşk’a dair beklentinizi, hayal kırıklıklarınızı ve mutluluğunuzu yazabileceğiniz, belki de gelecek 14 Şubat’a kadar “O”nunla doldurabileceğiz, Nishmark tasarımı, eşsiz bir defter hediye ediyor.

Tek yapmanız gereken en yaratıcı aşk cümlesini bulmak! Ve bunu  “#askgaliba ………………’dir şeklinde yazıp @Nishmarkcom ‘u da eklemeyi unutmayın.

En yaratıcı aşk cümlesini jüri seçiyor ve jüri biziz! İstediğiniz kadar cümle üretebilirsiniz; fakat tekrarlardan kaçınınız!

Bize güvenin, aşkın ve yaratıcılığın ne olduğunu iyi biliyoruz. Onlarca Nishmark defteri doldurmuşluğumuz var!

Mutlu Sevgililer Günü!

*10 Şubat Cuma günü, saat 17.00’a dek ” #askgaliba …….  @Nishmarkcom” tweet’lerinizi bekliyoruz!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir