RELATIONSHIT

Erkeğim Olmadan Asla

By  | 

Erkeğim olmadan şuradan şuraya adımımı atmam diyen kadınlardan mısınız? Aferin size. Aferin çünkü siz bir ilişki yürütmeyi becerebilen nadir kadınlardansınız.

Yazı: Gizem Telci

Ben ve benim gibi bir grup amazon kadını arkadaşım sizlere hayretler içerisinde bakmaktayız. Ama sadece bakabiliyoruz, icraat yok. Erkek arkadaşımız için kendi planlarımızdan, kıskançlık krizlerine gebe olan kız kıza toplantılardan, garsonu çağırıp hesap istemelerden, sahiplenilmeyi unutup ben kendim yaparım tavrıyla atılan cabbar adımlardan vazgeçemiyoruz. Sonunda roller değişiyor, karşımızdaki bizim de birer kadın olduğumuzu unutup, her kadın gibi aşka, romantizme, güzel sözlere nasıl da tav olup kendimizden geçebileceğimizi unutuyor. Sonuç mu? Mum ışığı romantizminde başlayıp, son dakika penaltı golleriyle kurtarılmaya çalışılan ilişkiler.

O yüzden böyle davranmak en iyisi. Ya da kendi hayatını yaşarken, karşı tarafa böyle hissettirmeyi başarabilmek. Akıllı kadın her zaman içinden geldiği gibi davranan değil, karşı tarafı hoş tutmayı başarırken her istediğini yapabilen kadındır bence. Dürüstlük mü? Evet, çok dürüstçe bir hareket değil bu belki. Ama herşeyin dürüstçe yaşandığı ilk göz ağrısı aşkları unutalı zaten çok olmadı mı? Bu nedenle bırakın akışına… Siz ilişkinizi yönetiyorken ilişkiniz sizi yönetiyormuş gibi davranın. Yani kısacası aptal kadını oynayın. İnanın bana o zaman dünyanın en değerli sevgilisi siz olursunuz.

1 Comment

  1. Şebo

    2 Şubat 2011 at 08:13

    Aptal kadını oynamak ha, çok akıllıca :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir