Takipte

Fashion’s Night Out

By  | 

Bütün İstanbul Perşembe akşamı Fashion’s Night Out’da buluşuyor. Bahaneleriniz hazır mı yoksa bahaneye gerek yok diyenlerden misiniz?

Yazı: Madam Brownie

Bu senenin moda severler tarafından beklenen en önemli günü geldi çattı. 15 Eylül Perşembe akşamı 18.00’dan 00.00’a kadar İstinyepark, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nde mağazalar kapıları kitlemiyor! Dünyanın birçok yerinde gerçekleşen Fashion’s Night Out’un İstanbul ayağında buluşuyoruz.

Umulmadık  fırsatlardan, o geceye özel indirimlerden yararlanmak ve bu alışveriş çoşkusuna dahil olmak için Perşembe gecesi kimselere söz vermiyorsunuz.

Bütün İstanbul Perşembe akşamı Fashion’s Night Out’da buluşuyor. Bahaneleriniz hazır mı yoksa bahaneye gerek yok diyenlerden misiniz?

Penti de Fashion’s Night Out’un dikkat çeken markalarından. Geceye özel fırsatlardan yararlanmayı unutmayın. Son tasarımı olan semt çoraplarıyla ilgi uyandıran marka, çorap severleri Cihangir, Bebek ve Bağdat Caddesi adlı üç yeni modelle karşılıyor.

Bu gecenin en büyük özelliğinden biri ise alışverişin bir festival havasına sokulması. O gece tasarımcılar, modacılar ve ünlü isimlerde her an yanınızda belirebilir.

Ayrıca bu yıl ikinci kez İstanbul’a gelen Fashion’s Night Out, dünya çapında hatırı sayılır etkinliklerden kabul ediliyor.

15 Eylül Perşembe akşamını ajandanıza not ediyorsunuz ve kendinizi alışverişin kollarına bırakıyorsunuz.

Biz oradayız; ya siz?

Fashion’s Night Out hakkında bilgi almak için: http://www.fnoturkiye.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir