Kadın Kısmının Halleri

Fesatfillah

By  | 

Adam var, adam var; adamdan adama çok fark var.

Yazı: Derya Güzel

derya.guzel@madambrownie.com

Yaratıcının aynasıyız ya hani. Hepimiz ondan birer parça taşıyor ve dolayısıyla hepimiz onun bir bütünüyüz derken benim fesat aklım boyu mu işlevi mi diye çalışıyor. Geçen gün bildiğin Adam Brownie’nin fikir babalarından biri anlattı. Senin penisin öyle, benim penisim böyle, geçen gün şöyle bir muhabbet döndü derken boyu mu işlevi mi diye tartışmaya başlıyormuş bir grup ergen erkek. Derken bombayı aslan parçası bir kız patlatıyor: “Salaklar, hem boyu hem işlevi önemli.” Çıt çıkmıyor, çünkü ya boy var ya işlev. Kızımız bir grup erkeği şaşkın etmenin verdiği ego tatminiyle kraliçe arı edasıyla gülerek ayrılıyor kahramanların yanından.

Anlatınca deliler gibi gülüyorum. Trajikomik ama öyle.

Boy konusu yaratılış esnasında gerçekleşen bir durum olduğu için pek müdahale etme durumu yok; olmadı haber bloglarının tepelerinde banner banner çıkan 25 cm reklamlarına bel bağlayacaksınız. Ama işlev de yetenek değil yahu. Çalışsan sen de yaparsın. Biraz özen, biraz özveri, biraz da bilgi birikimiyle aşamayacağın dağ tepe yok.

Bir günün kaç saatini seksi düşünerek geçiriyorsun? Düşündüğün kadar çabaya sevk etsen kendini dünya şampiyonu olacaksın. Altın kuku verecekler sana ödül olarak, haberin yok.

Bir film vardı, Havva Durumu. İzlediniz mi bilmiyorum ama filmin aklımda kalan en komik sahnesi erkeklerin günün kaç saatini seksi düşünerek geçirdiğiyle alakalıydı. Hadiseden ziyade kelimeden bahsediyoruz üstelik. Düşünsene refleks gibi bir şey, of der gibi seks diyorsun. Çok sıcak mesela, hava esti ve birden iç çekeceksin; “sekss, yarabbim sana şükürler olsun”

Videosunu bulamadım ama ben özet geçeyim, siz şukumu verin. Adam markette alışveriş yapıyor ve birden kameraya dönüp malum kelimeyi söylüyor. Adam tuvalette, adam rapor yazıyor, adam toplantıda, adam yemek yiyor ama adam seksliyor sürekli. İstisnalar sussun lütfen, itiraz edeceksiniz biliyorum. Baştan söyleyelim, biz sizi kastetmiyoruz.

Asıl mevzu o değil tabi ki; asıl mevzu sekse bu kadar düşkün olup da daha verimli olacağını bile bile partnerini düşünmekten kaçınmak. Oysa ne güzel türk filmlerimiz var bizim, direk kadının memelerine çalışıyorlar. Kafayı gömüyor, oh mis. Adam söylüyor mesela ‘birazcık okşasam ne olur?’ diye. Söylemekten sakındığım sözcükler var, siz tahmin edersiniz onları diyerek sövme kısmını hızlıca geçmek istiyorum.

Hem okun gösterdiği yere hızlıca gidiyor adam, hem de neden orgazm olamadın diye yüzüne bakıyor. Sonra da sevişmenin iğrençliğinden bahsedip duruyor. Şimdi oturup dünyanın onun penisi üzerinde dönmediğini anlatmak yerine, ‘bebeyim, çok seksisin ama takdir edersin ki bu beni ateşlemeye yetmiyor. Ön sevişme diye bir şey var. Hayır, yoksa bile el var kol var. Yürüyüp yemek yiyesin diye yok ki onlar sadece, birçok işlevi var. Saçımı çekmene bile razıyım.’ demek var.

Ben denedim.

Biz yine de orgazm olamayan kadınlar olarak toplaşıp gidelim, bir mekân buldum. Hayır hayır, çikolataları ve pastaları o kadar lezzetliymiş ki, yerken orgazm oldum geyiğinin son noktasıdır orası. Geyik mi? Ciddiyim.

1 Comment

  1. Pingback: Çok ters yerde inmişsiniz. | Madam Brownie

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir