baş tacı

GAME OF THRONES’UN KIYMETLİLERİ

By  | 

HBO için kötü, milyonlar için muhteşem olan ilk 4 bölümün internete sızmasıyla, aylardır susadığımız Game of Thrones’u kana kana içtik. Tüm dünya Game of Thrones konuşurken, bizim ne zamandır ihmal ettiğimiz Menkul Kıymetler bölümümüzün konusu, tabi ki Game of Thrones’un yakışıklıları olacaktı.

O zaman sırayla en beğendiğimiz Game of Thrones erkeklerinden ve onların kaslarından konuşup ölmüşlerimizi de analım.

Jon Snow

tumblr_mjnteb9Ho41r00543o1_r1_500

Bu dizide bir tek Khaleesi’ye yar olursa içimizin rahat edeceği, yoksa kimseye yakıştıramadığımız hem yakışıklı hem sempatik karga. Bir arkadaş yemeğinde karşılaşmak ve siyah tüylerinden çekiştirmek istiyoruz.

Biz Jon Snow’un akşam yemeğinde misafir olma ihtimalini sevdik.

 

Jamie Lannister

JaimeLanniserNikolaj1

Sezonlarca ensestliğinden ve yaptıklarından nefret etsek de, Jamie Lennister’ı barda görsek hepimiz döner birkaç kez bakarız. Sonra mutlaka bakışmayı unutanlarımız olur, ama sonuçta asıl nokta zaten bu değil. Senaristler de bu kadar yakışıklı bir adamı harcamaktan sıkılıp geri kalan yakışıklıların da çoğu ölünce, Jamie’yi biraz daha adil ve bazı davranışlarını takdir ettiğimiz biri haline dönüştürmeye başladı. Yine de bu karakterle one night stand’te kalacağı konusunda şüphemiz yok.

 

Lord Baelish

tumblr_m7mfpcvjYE1qbsjbdo1_500

Anlamsızca itici olan Lord Belish de aslında dikkatli bakınca eli yüzü düzgün tiplerden. Annesi olmayınca şansını Sansa’da deneyen, sonra da gidip kızı evlendirmeye kalkan bir pislik olmasının yanında, belki de pelerinin altındaki kaslarını görsek severiz, kimbilir.

 

Shapeshifter Jaqen H’ghar

S4K0aGj

Arya’nın peşinden denizleri fersah fersah aşarak bulduğu shapeshifter’ımız da dikkat çekenlerden. Gizemli, yetenekli, koruyucu, seksi ve sözünde duran olmasıyla oldukça başarılı gitmekte ve puanları toplamakta bugünlerde.

 

Robb Stark

Robb-Stark-robb-stark-34121095-1920-1080

Hakkında çok konuşmak istemiyorum, çok taş adamdı, yazık oldu, hepimizi yasa boğdu. Yoksa hepimiz Robb Stark’ın askerleri olurduk.

 

 

Yazı: Yeşer Sarıyıldız

yeser.sariyildiz@mbsays.com

https://twitter.com/androverdose

https://instagram.com/yesersariyildiz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir