baş tacı

Handan’ın Kaleminden

By  | 

handanBu pazartesi, size zevkle okuyacağınız bir önerimiz var. Yüzünüze biraz gülümseme olsun, birkaç dakikalığına aklınız dağılsın diye.

Başka dünyalara girip,oraları da görün diye.

Neyden bahsediyorsunuz diye soracak olursanız;  http://handannkaleminden-handan.blogspot.com/

Modern günlüklerimiz olan bloglardan biri Handan’ın Kaleminden. Blog’a girdiğinizde tek bir konuya takılıp kalmadan hayatın içinde olan her konuda biraz kendinizi bulabilirsiniz. 2008’de başlayan bir maceradan bahsediyoruz. Tam 5 yaşında olan bir günlük.

Bu macera nasıl başlamış merak ediyorsanız işte ilk adımı böyle atmış : http://handannkaleminden-handan.blogspot.com/2008_02_01_archive.html

Bazen kaçıp gitmek istersiniz de cesaret edemezsiniz ya, aradığınız cesareti de Handan’ın Kaleminden’de bulabilirsiniz. Adada yaşamanın dayanılmaz hafifliği ve tamamlanmışlık hissiyle ilgili çok güzel yazılar da sizi bekliyor. http://handannkaleminden-handan.blogspot.com/2013/04/adada-yasamak-ve-tamamlanmslk-hissi.html

Ya da belki aklınıza takılan, bir süredir gitmek istediğiniz bir yer vardır ve bir türlü gidememişsinizdir. Önce Handan’ın Kalemi’ne danışmakta fayda var. Sizden önce gidip yorumlamış olabilir. Bir fikir istiyorsanız bu yazıya göz atabilirsiniz : http://handannkaleminden-handan.blogspot.com/2013/04/agaoglu-my-village-residence-hotel.html ya da buna http://handannkaleminden-handan.blogspot.com/2013/04/agaoglu-my-village-residence-hotel.html

Birbirinden farklı yemekleri tadıp blogunda yer veren Handan, aynı zamanda farklı yerlerde konaklayıp siz ya da misafirleriniz için de fikirlerini yazıyor. Tarafsız yazıyor olması da ayrı bir güzellik :)

Kısacası aklınıza ne takılıyorsa Handan’ın hayatı da hepimizin hayatı gibi. O da geziyor, tadıyor, okuyor, eleştiriyor, seviyor, yaşıyor ve daha bir çoğu.

Okumadan geçmeyin diyeceğiz ama biliyor ki oradan oraya farklı yazılara atlarken zaten okumayı bırakamayacaksınız. Bizden söylemesi :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir