Asya Yenizen-Şeytan'ın Son Ütücüsü

HAYIR! Yavaşça O Telefonu Elinden Bırak!

By  | 
Şimdi derin bir nefes al, git bir yüzünü yıka ve o telefonu yavaşça yere bırak!
Tamam kabul ;bahar gelmiş olabilir, hormonları kımıl kımıl olan bir tek sen değilsin; güneş hepimizi aşka çağırıyor. Şimdi o çayırlar çimenler üzerine yapayalnız uzanmak için fazla güzel, tek yatarsan diken olup insanın kıçına batıyorlar haklısın.
Romantik aşk filmlerini battaniye altında izleyip sümkürmek güzeldi kış geceleri. Yalnızlık bir nebze çekilebilirdi, doğru.
Ama şimdi sen artık kendi filmini çekmek istiyorsun. Ona da okey.
ot yiyen kadın
Ama aynı nehirde 2 kez yıkanılmaz, çekirge maximum 3 sıçrar, mantarını açtığın şarabı içeceksin, yönetmenin gösterdiği silah patlar vesaire vesaire.
Yani şimdiye kadar olmamışsa, sırf hava 17 derece diye eski sevgilileri kırpıp yıldız yapamazsın.
                               papatya
O yüzden telefonda onun adına ve numaraya dalıp bakacağına, eski kutulardan yırtmadığın fotoğraf kaldı mı, bilgisayardaki klasörde silmediğin bir anı var mı diye uğraşacağına, “dur bi stalklayayım, yeni manitası da benim kadar süper mi acaba?” diye kasarken kazara MIT verilerine ulaşıp hayatını karartacağına, kalk bir kuaföre git, gaza gelip çok absürt modellere girme, biraz şekil versin, bir bahar alışverişi yap pahalıya kaçmadan, bir konser, bir güneşi sokaklarda doğurma, bir arkadaş omuzunda ağlama, iki tiyatro, üç festival bakmışsın cillop gibi yeni bir sevgilin oluvermiş.
Olmamışı oldurmak için uğraşma, ne varsa yenisinde var.
Haydi iyi baharlar, kısmetle, selametle…
Yazı: Asya Yenizen

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir