baş tacı

Herkes Moda İkonu Olursa?

By  | 

Artık öyle kırmızı halıda süzülen kadınları görüp özenmeye son! Geceleri adana kebap yiyip o kadınlara özenmek de saçma değil mi? Zaten bence en güzeli de adana kebap.

Ama olsun tabi; yiğidin yanında yat, hakkını yeme bırak. Ama düşününce Hollywood çok uzak. Anne ben akşam biraz geç gelicem deyip de çıkılmaz hani. Hem şimdi bırak, ben Hollywood’a ne gidicem, Hollywood bana gelsin ayaklarını! Gözden ırak olan, gönülden de ırak olmaz her zaman. Uzak olan özlenir hatta, özlüyoruz yani niye yanımızda değil diye…

‘Hollywood şimdi kapınıza geldi’ desek yeridir.

Yasemin Başboyacı tarafından 2010 sonlarında kurulan Modabyte.com, New York ve Los Angeles kökenli yükselen tasarımcıların, lüks fakat ulaşılabilir giyim konseptlerini sanal alışverişle buluşturuyor. Üstelik Türkiye’de!

Yeni kuşak (velet!) style bir biçimde ortada dolaşırken, bunların Hollywood menşeli olanlarının tercih ettiği modacılar, çağdaş kadınlardan ilham alarak yarattıkları bu tasarımlar modabyte.com’da satışa sunuyor.

Heidi Klum, Kathy Parry ve Drew Barrymore gibi yıldızların giydiği F+C ; Lindsay Lohan’ın  klasik ve vintage akımları kendi tasarımlarıyla birleştirdiği markası 6126 by Lindsay Lohan;  taze ve feminen ruha sahip modern kadınlara hitap eden trendy Fransız markası IRO;  Amerika’nın en heyecan verici 10 çağdaş giyim markasından biri seçilen Geren Ford , vintage couture’ün zirvedeki ismi Karen Zambos gibi daha pek çok ünlü marka ve tasarımcının ürünlerini bulmak mümkün.

CC Skye ve Lauren Merkin çantalarının da satışa sunulduğu sitede; Türkiye’den ise son olarak kırlangıç temalı koleksiyonuyla büyük beğeni toplayan sevilen tasarımcı Milka Karaağaçlı’nın Kısmet by Milka takıları da yer alıyor.

Yakın bir zamanda ise 2012 sonbahar/kış sezonda dünya modasına yön verecek Amerikan, Fransız ve İtalyan markaların yeni ürünlerinin de ekleneceği modabyte.com’da ürünlerin en geç  3 iş günü içinde Türkiye’nin her yerine teslim garantisi varmış. Heyecanınızı kaybetmeden, yeni cicilerinizi (cici?) hemen giyebiliyorsunuz!

Bakiyim bi’ diyenler için, tık tık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir