Asya Yenizen-Şeytan'ın Son Ütücüsü

İkiz Yatak

By  | 

Yazı: Asya Yenizen

Yıllardır tartışılan en zevkli konulardan biridir cinsellik, seksel durumlar. Ve her nedense mevzunun özeti erkeklerin her 30 saniyede bir seksi düşünmesi; kadınların ise, sürekli basının ağrımasıdır .

Benimse bu özetten algıladığım; kadınların patavatsız olmadığı ve karsısındakini kırmamak adına klişeye sığındığıdır.

Aslında “basım ağrıyor”un binlerce manası vardır:

Başım ağrıyor, zira şimdi hava soğuk, kat kat giyinmişim, bakıyorum çok coşkulusun. Bu durumda, totali 7 dakika sürecek bir aktivite için soyun-giyin, beni de girişi az geçince gelişme bölümünde yalnız bırakacak gibisin, ben almayayım bugünlük; değmeyecek.

Başım ağrıyor, çünkü bugün zart diye is çıkısına gelip sürpriz yaptığın için ağdacı randevum iptal oldu. Dişini dahi fırçalamış olmanı takdir ediyorum, ama elin bacağıma gidecek diye tedirginken haz alamıyorum.

Başım ağrıyor; sebebi de sakalının fazla uzamış olması, ayakkabı fırçasını orasına burasına süren kadın gördün mü hiç onca porno içinde? Tahriş-sever bir kişi hiç değilim.

Başım ağrıyor; başımın içinde sürekli sifon var. Fosur fosur dolup boşalıyor. İnsan bir bütündür ciğerim. Senin heybetli bir parçanı tuvalette gördükten sonra konsantre olamıyorum.

Başım ağrıyor, gaz sancısı orama da vurdu sonunda, ilişkinin başındayız, bu kadar pervane olmasan? Gazetemi sigaramı alıp girebilsem tuvalete, serbest atışlar yapabilsem, sen mesela açık bir tekel bayii aramaya gidip gelsen geçecek o ağrı, hissediyorum.

Başım ağrıyor; neden atleti külotunun içine sokuyorsun, neden? O külotun içinde sadece atlet var şu an benim algım nezdinde.

Ankete katılan samimi kadın sayısı kadar çeşitlendirilebilir örnekler.

İtiraf ediyorum hepimizin nezdinde; sevişmeyi seviyoruz; ama ceteris paribus yok bizim için, yani tüm değişkenler sabitken seks diye bir şey yok. Vakit bol olsun, adam güzel koksun, beyaz slip giymesin, mümkünse ilk olarak çaktırmadan çorabını çıkarmış olsun, yatak odasının kapısındayken annesi aramasın, işte tüm değişkenler şahane durumdayken, gönder gelsin, yatıya da kalsın.

Erkekler 30 saniyede bir seksi düşünüyor; ama anlık, saniyelik. “Oh meme” bitti, “Ohaa kalçalar şahane” tamam geçti. Ama biz o her 30 saniyede teferruat eklemekle meşgulüz. “Omuzlar şahane; ama inşallah koltukaltı ağda yapılmış gibi değildir ya da yağmur ormanı misali”, “Kalçalar feci sıkı; ama o kot ne öyle feminen feminen, gay mi? İster misin donu da asker yeşili olsun!”…

Yoksa baş ağrısı işin kılıfı.

1 Comment

  1. İbrahim

    5 Şubat 2011 at 09:37

    bu site için tşkler ellerinize sağlık çok gzll olmuş başarılarınızın dewamını beklerim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir