Anasayfa

İntikam Yarı Yarıya Yenen Bir Yemektir

By  | 

Duygusal travmaların yaratıcı dışavurumlarının hastasıyım, aynı zamanda düz mantığın da. Ayrılık sonrası, her şeyin ikiye bölünmesi fikrini olabilecek en düz şekilde yapan Almanya’dan der.juli isimli eBay kullanıcısı, 12 yıllık kız arkadaşından ayrıldıktan sonra, tüm eşyaları tek tek ikiye bölüp satışa çıkarıyor. Fiyatlarsa, oldukça değişken. 2-3 euro’ya da ürün var, 30 euro’ya da.

Ülkemizdeki haberlerde, direk canice kadınlar ikiye bölündüğü için, adamı nerdeyse sempatik buldum bile diyebilirim. Kadının yerine kendimizi koyup delicesine sinirlenebiliriz; ama uzaktan bakınca muazzam bir zeka örneği olduğunu kabul etmeliyiz. Ayrıca kaliteli bir espri yeteneği olduğu da aşikar.

Araba yaşına göre oldukça iyi korunmuş durumda, ancak bazı aşınma belirtileri var. Özellikle yarısı yok.

 

Bana göre, bu dönüşüm kesinlikle yer tasarrufu sağlamak isteyen; ama MacBook Air’e parası yetmeyenler için mükemmel çözüm.

 

Tekerler küçük sınırlamalara ragmen hareket eder ve ön fren mükemmel şekilde tutmaktadır.

 

Eski eşimin aksine, ben yatak hakkında kötü konuşamam; her zaman içinde iyi uyuduğumu söylemeliyim.

 

Telefon etmeyi sevmeyenler için kesinlikle muhteşem bir telefon.

 

Bu sandalyeler bir modern sanat kurgusu olarak muhteşem.

 

Sarılmak için peluş oyuncaklara gerek yok, sevgi dolu iş arkadaşları var. (LAF MI KOYDU O?)

 

Tek başına televizyon izlemek yeteri kadar depresif. Bu cihaz oldukça kompakt ve birçok girdisi var, ama tabi ki hepsinin işe yaradığından emin değilim.

 

Geçtiğimiz yıllarda, bu kanepede sevgilimle birlikte çok güzel akşamlar geçirdik. Kendisi o akşamları benim kadar güzel bulmamış olacak ki, şu an başka bir kanepede oturuyor.

 

Diğer yarısının nerde olduğunu merak edenler, eski karımla birlikte kontrol edebilirler.

 

Burda takdim etmek isterim ki, bence en iyi REM albümü… “Everybody Hurts” (Ne kadar da doğru!!!) ve Nightswimming şu ana kadarki en iyi geçişler.

 

Maalesef, sadece bendeki yarısını teklif edebiliyorum. Ancak merak etmeyin, bendeki karakterlerin en iyileri olduğuna emin oldum!

 

Bu önemli ölçüde küçük ve yönetilebilir. Ek olarak, sonunda bu telefonda barış içinde olacaksınız: Çalmayacağı ya da titremeyeceği, müzik sesi gelmeyeceği garanti.

 

UYARI: Bu video televizyon ve iPhone’lara karşı sansürlenmemiş şiddet içerir

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir