Ayın Dikkat Çekeni

Işıkların Virtüözü

By  | 

Üçlü prizler, güzelim renkli halılarımızın üstünde beyaz beyaz sırıtmayacaklar.

Yazı: Madam Brownie

Madam Brownie olarak blog davetlerini çok seviyoruz; bu nedenle de El-Bi’den davet alınca kaçırmadan davetteki yerimizi aldık. Blog davetlerinin en güzel yanı da yeni şeyler öğrenmek; daha önce karşılaşmadığınız insanlar beraber bir şeyler üretebilmek. Mekan olarak Bloggerspace, adından da anlaşılacağı gibi üzere tamamen bu tarz etkinlikler için tasarlanmış.

Davetin başında tasarım yöneticimiz bize neler yapabileceğimize dair güzel bir sunum hazırlamıştı ve ufkumuzu açacak örnekler sundu.Daha sonra üzeri bir El-Bi ürününün ham maddesinden başlayarak ,bize ulaşan antibakteriyel haline kadar her çeşit El-Bi ürünü dolu bir masaya davet ettiler. Çok şık ve kullanışlı ev malzemeleri var; örneğin biz beyaz üçlü priz sevmiyoruz, El-Bi de siyahı var hemde çok şık. Çocuğunuz mu var; buyurun antibakteriyel ürünlere. Evinizin duvarları rengarenk mi en uygun ve en renkli ev çözümlerinin hepsi mevcut.

Açıkçası ben bu kadar renk bulabileceğimizi hiç düşünmemiştim. Buyrun dilediğiniz kadar ürün dediler. Ve yaratıcılığımızı ortaya koyabileceğimiz tüm yardımcı malzemelerle bir El-Bi masasında baş başa kaldık. Biz piyano yapmayı tercih ettik; hem aklımıza gelen en güzel ve en uygulanabilir proje olduğu için, hem de bir kampanya yaratabildiğimiz için. Metalleri ve plastikleri yapıştırarak piyanomuzu oluşturduk; yani biz yaptık diye demiyoruz ama çok güzel oldu yani öyle böyle güzel olmadı.

Artık beyaz üçlü prizden de kurtulmuş olduk. Üçlü prizler, güzelim renkli halılarımızın üstünde beyaz beyaz sırıtmayacaklar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir