İtalyan Rüzgarı Eserken

By  | 

Yazı: Madam Brownie

İtalyan modasının başarısı hiçbir zaman yadsınamaz; peki ya bu başarının Amerikan kültürüyle birleşmesinden doğan Franklin & Marshall’ın 2012 yaz sezonu kimleri heyecanlandırmaz ki?

13 sene önce iki İtalyan tasarımcı tarafından hayata geçirilen Franklin & Marshall, kalite ve orijinalliğe verdiği önemin yanı sıra senelerdir hem gündelik hayatın rahat yüzünü; hem de seçkinliği tasarımlarında buluşturmasıyla benzerlerinden ayrılıp gönlümüze çoktan taht kurmuştu. İtalyan modası denince akla gelen ciddi çizgiler, kalın kumaşlar, parlak abiyeler yerini şık kot şortlara, gökyüzü renginde tişörtlere, uçuş uçuş eteklere ve spor çantalara bıraktı. Ve tabii bunların hepsi Franklin & Marshall ile beraber gerçekleşti.

Marka bu seneki yaz koleksiyonunda özgürlüğe olan bağlılık, dostluğa duyulan saygı, çevreye karşı duyarlılık gibi markanın özünü oluşturan değerlerini bir kez daha hem kadın hem erkek koleksiyonlarında müşterilerine yansıtıyor. Bizlere de &Style mağazalarına uğrayıp günlük giyimimizin başköşesine koyacağımız eşofman kombinlerini ve doğaya atıfta bulunan pastel renklerle bezeli denim pantolonları seçmek kalıyor : )

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir