Karıştı & Yakıştı

By  | 

Uzun lafın kısası:  Karıştı & Yakıştı!

Yazar: Zeynep Özdoğan

Penti’nin bu yaz başlattığı kampanyaların en bayıldıklarımızdan biri: Karıştır & Yakıştır! İsterseniz üstü siyah üçgen, altını kırmızı kalın kenar bikini seçin; ister üstü rengarenk desenli, altı da düz siyah olsun. Bütün iş size kalmış, önemli olan karıştırmak, yakışmama ihtimali zaten çok düşük.

Ama yakıştırma kısmında biraz tüyo vermeden de olmaz. Öncelikle vücudunuzla ilgili herhangi bir kısımdan rahatsız olmuyorsanız ve aynaya baktığınızda kendinizi güzel hissediyorsanız (ki zaten önemli olan bu) o zaman ipkini dediğimiz yanları ipli alt modelle üçgen ve ipli üst modeli birleştirin, plajda salınmaya hazırlanın. Aynen solda duran örnekte olduğu gibi.

Ama gel gör ki bikini üstü tamam da -simit- dediğimiz o yanları ne yapacağız diyorsanız, kalın kenarlı bikini altları nokta atışı olacaktır. Penti bu konuda desenli modellerde geniş bir yelpaze ile 2011 koleksiyonu hazırladı, bunun yanında düz renk modellerde de kalın kenar rahatlığı da gözden kaçmamakta.

Ama dediniz ki ben mayodan şaşmayayım, biraz rahat takılmak istiyorum. O zaman Penti’de hem modaya uygun hem de rahat ve şık mayo modellerini bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Mayokini de olur aslında diye kara kara da düşünmeyin, modelleri gördükten sonra hızlı kararların kadını olarak anılacaksınız.

Kısacası Penti, 34 bedenden 44 bedene uzanan yelpazesinde her yaşa ve tarza uygun modelle karşımızda çıkmakta. Tabi favori kombinlerimizden birini göstermeden geçemeyeceğim; unutmayalım ki bu sene rengarenk olmak çok moda, e bu model de renk cümbüşünü plaja taşımak için en kolay yol:

Uzun lafın kısası:  Karıştı & Yakıştı!

  • Penti’ye ulaşmak çok kolay, hızla artan mağazalarını öğrenmek veya internet üzerinden alışveriş yapmak için: http://www.penti.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir