Ayın Dikkat Çekeni

Kedilere Özel Sosyal Ağ: Pisilook

By  | 

 

Kedilerin takıldığı sosyal paylaşım sitesi WHISKAS Pisilook açıldı, Madam Brownie de geceden sahiplendiği 2 kedi ile ayrıldı!

12 Haziran Perşembe akşamı saat 18:00’de, Taksim, W3 Digital’da yapılan keyifli bir açılış partisiyle kedilerin sosyal paylaşım sitesi PİSİLOOK yayına girdi.

Partiye her yaştan kediseverler, hayvan hakları gönüllüleri, evcil hayvan blogu yazarları, sosyal medyada kedilerin sesini duyurmaya çalışan dostlarımız katıldı.

Etkinliğik, WHISKAS pazarlama ekibinden Ceren Gücükatalak’ın marka ile ilgili yaptığı kısa bir bilgilendirme konuşmasıyla açıldı. Bu bölümde, WHISKAS’ın kedi ve sahibi arasındaki mutluluğu arttırma misyonundan söz edildi. WALTHAM Bilim Merkezi ile yürütülen ortak beslenme çalışmalarından bahsedildi ve WHISKAS’ın kediler için önerdiği kuru-yaş mama karışık beslenmenin gerekliliği ve önemi vurgulandı.

Ardından, PİSİLOOK projesinin geliştirilme aşamasında proje yöneticiliğini yürüten Süheyla Gür, konuklara PİSİLOOK’u anlattı. Tüm kedi sahiplerinin sosyal medyada kedilerine sıkça yer verdiklerinden bahseden Süheyla Gür, PİSİLOOK fikrinin ‘kedilerin de kedilerine ait bir dijital platforma sahip olması’ arzusundan doğduğunu belirtti. PİSİLOOK kullanımı ana hatlarıyla açıklandıktan sonra, uygulamanın bünyesindeki mama bağışı mekanizması tanıtıldı. Kullanıcıların, PİSİLOOK kullanırken yaptıkları fotoğraf yükleme, durum güncelleme, albüm oluşturma, arkadaş ekleme gibi hareketler sonucunda rozetler kazandıkları ve belirlenen kedi evlerine bağış yaptıkları vurgulandı. Önümüzdeki 3 ayda, Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Kedi Evi, Ortaca Kedi Evi, Bakırköy Belediyesi Barınağı ve Beylikdüzü Barınağı’na mama yardımı yapılacağı belirtildi.

Konukların sorularının cevaplanmasının ardından, eğlenceye geri dönüldü. Partinin düzenlendiği bahçede yaşayan bir beyaz bir siyah kedi yavrusu da bizim tarafımızdan sahiplenildi! Beyaz olanın ismi orada bulunan bir kedisever kişinin özel isteği sonucu Merka, siyahlının ismi ise Brownie olarak kaldı.

PİSİLOOK açılış partisine katılan konuklara bir WHISKAS çantası içinde yaş ve kuru mama, mama kabı, sticker, anahtarlık, WALTHAM Enstitüsü’ne ait ‘Kediler İçin Bilinçli Beslenmenin Esasları’ kitapçığı, ayrıca WHISKAS ürünlerinin bulunduğu broşürlerden oluşan bir set armağan edildi.

Kedi fotoğraflarına doymak, dişlerimiz kamaşırken ihtiyaçlı kedilere mama sağlamak artık mümkün!

WHISKAS PİSİLOOK’A GİRİŞ; www.whiskas.com.tr/pisilook

unnamed1

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir