RELATIONSHIT

Kıskançlığa Gerilla Çözümler Vol. 1: Beyaz Don

By  | 

15 Erkeğe Sorduk: Ne Yapsa Koşarak Uzaklaşırsınız? dedik. Muhabbet ederken biri beyaz don giyse hiç şansı yok diyiverdi de ben kendi kendime snif snif diye gülmeye başladım.

Durum zannettiğiniz gibi değil, zaten o don bu don da değil...

Neden demeden anlatıyorum hemen. Benim eski mühendis sevgilim bir fabrikada staj yaparken, kendisiyle sürekli konuşan ve benim o zamanlar deli gibi kıskandığım bir kız vardı. Bir süre de kıskanmaya devam ettim. O zamanlar küçüğüm ve bir kızın sevgilime asılıyor olma fikrini kaldıramıyorum, oysa ki biliyorum ki sevgili cevap vermiyor. Ama durduramıyorum kendimi: “Ya nazik davranıyorsa, ya kız bundan yüz buluyorsa… Oha yemeğe çıkmışlar bugün! Nee mesaii mi?? Hımm, iş yerinde seks… Of ya…” düşünceleriyle bir çalışma gününü geçiriyordum endişeli baykuş gibi…

Ta ki kızın beyaz lastikli don giydiğini öğrenene kadar! Evet, kız yere eğilmiş ve atletinin üzerinden donunun lastikleri gözüküyormuş. İçim rahatlasın diye sevgili anlatmıştı. Heyecanla telefonunu aldım ve ismini ‘beyaz donlu kişi’ diye kaydettim. Biz ayrıldık, 2 sene kadar oldu. Ama eminim ki o isim hala öyle kaldı.

Oysa ki bence yeni ve bembeyaz bir ilişkiye başlayabilirler…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir