baş tacı

Kıyamet Günü Tavsiyeleri

By  | 
Kıyamet kopar mı kopmaz mı bilinmez.


Biz yine de hazırlıklı olalım istedik, siz de kendinize bir kaç maddeyi seçip uygularsanız daha tatlı bir kıyamet günü geçirebiliriz belki :)

1- Saate bakıp durmayı kesin. Koparsa kopar zaten.
2- Eski sevgilileri tek tek arayabilirsiniz ama kopmama ihtimaline karşı hepsini aynı anda yatak odasında toplama fikrinizi bir daha gözden geçirebilirsiniz
3- Çok efkar yapacak bir şey yok, koparsa herro kopmazsa merro yani sabahtan baslayıp o vitrindeki bin yıllık adı sanı tuhaf içkilere dalmayın. Koparsa kaç bin yıllık olayı kaçırırsınız kopmazsa da mideye yazık ciğere yazık.
4- Sosyal medyanızda dünyaya duygusal vedalar yazma hissinizi anlıyoruz ama bir vukuat olmazsa bari makul saatlerde silin.
5- Büyük halanızı, ortanca teyzenizi arayıp vedalaşmak isteyebilirsiniz. Ama olay işin içinden çıkılmaz bir hal almasın istiyorsun sadece “sesini bir duyayım diye aradım” a bağlayın.
6- Sevgilinizin annesine ağzınıza geleni söylemek istiyorsanız da bir daha düşünseniz iyi olur. Ya kopmazsa?

7- O çizmeyi indirime girmediği halde almak istiyorsunuz da, cebinizde kuruşunuz kalmaz, tekrar düşünün. Sabah parasız kalırsınız. Bu işin daha kahvaltısı var.
8- Kıyamet kopar diye dip boyasına gitmediniz ya o yüzden akşam dışarı çıkamayacaksınız. Umarım farkındasınızdır…
9- Şirince’ye gidemediyseniz üzülmeyin. Yarın Facebook’ta sayfa sayfa albüm yapan arkadaşlarınız olur. Onlardan bakarsınız neler olduğuna.
10- Lütfen kıyamet esprilerinden uzak durun :( Yarın hepsini silmek zorunda kalmayasınız… Sizi düşünüyoruz…
11- Menüdeki en kalorili şeyi seçin, hiç vicdan azabı çekmeden yiyin.
12- Aldığınız ama asla giymediğiniz fuşya topuklu ayakkabıyı giyin; ama yine de bu karda kışta dışarı çıkacak kadar saçmalamayın.
13- İzdivaç programlarından zevk aldığınızı bir kez olsun sesli söyleyin, kıyamet olmasa da, söz yargılamayacağız.
14- Hayır maalesef seksi değil, tatlısınız. Kabul edin :(
15- Uzun çizgili ve siyah kıyafet giyerek yıllarca zayıf gözükmeye çalıştınız, ama sanırım bugün bu yalana da son vermelisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir