Cilt Tahtası

Max Factor Erace Stick Concealer

By  | 

Denek: Derya Güzel

derya.guzel@madambrownie.com

Gözaltı kararmalarına torbalarına kalıcı çözüm bulamadığımız zamanlar oluyor tabi. Biz bulduğumuz zamanlara mucize diyoruz aslında. (Kadınlar her şeyi ne kadar da büyütüyor) Eve geç gelmişsindir, gece çok içmişsindir, yanındaki adamın libidosu tavana vurmuş seni de bir türlü uyutmamıştır. Ertesi gün de önemli bir toplantın varmış mesela. (Olur ya hani, hepimiz öğrenci olacak değiliz.) Hadi hadi öğrenciler için de, ertesi gün de sunumunuz varmış mesela. Yüz kişilik sınıfın karşısında simsiyah ve sarkmış göz torbalarıyla konuşma yapmak istemediğinizi varsayarak kullandığım ürünü tavsiye ediyorum size. Max Factor’ün Erace Stick’i hem doğal görünüm sağlarken hem de kararmaları kapatıyor. Gerçekçi olmak gerekirse torbalarınıza bir çözüm bulmuyor; ama ufak makyaj hileleriyle onları saklamanıza yardımcı oluyor. Teninizin bir açık tonunu aldığınız takdirde aydınlatıcı olarak da kullanabiliyor ve göz çevrenize parlaklık vermiş oluyorsunuz.

Hatta geçen cumartesi, kuaförden çıktıktan sonra karşıdaki parfümeriye uğrayıp aldım bu ürünü. Ertesi gün de fotoğraf gezisi var ve ben o gece eve dönmeyeceğim. Haliyle az uyku, çok yorgunluk; siz hesap edin halimi. Sabah, gözümden bırak uyku akmasını, gözümün kendi sinin aktığı yüzüme Max Factor Second Skin fondöteni (Max Factor zatıma sponsor olsun)sürüp bahsi geçen kapatıcıyı da göz çevreme uyguladım. (Bir iki de sivilce kapattım, ama sen bilmiyormuş gibi yap) Gezi dönüşünde (ölmüş olmam gerekiyordu aslında o esnada) Burcu yüzüme nur indiğinden ve ne kadar duru gözüktüğümden falan bahsetti. Ben de hemen “Ay canım çok teşekkür ederim.” triplerine girdim. Ama Allah’tan paylaşımcı bir insanım, yok öyle kinim falan. Söyledim hemen kapatıcımın günü kurtardığını. Vallahi bak abartmıyorum. Tamam, ilah falan değil belki kendisi; ama kremsi dokusu ve kolay yayılır yapısıyla hem uzun süre dayanıyor hem de doğallık veriyor. ‘Kadınlar ne ister’in cevabını vermek çok da zor değil bu konuda. Çok yönlü, uğraştırmayan ve kaliteli ürün, daha ne olsun. Löpçük diye tutunmuyor mesela gözaltına. Varsa kırışığın falan onları da gizleyebilirsin. (Ben çok gencim mesela kırışıklık için)

Fiyatı mı? Bana uygun geldi aslında. Ürünün uzun süre dayandığını varsayarsak makyaja çok bütçe ayıramayan arkadaşlarımızın da gönül rahatlığıyla alabileceğini müjdeleyebilirim.

Siz yine de geceleri uyuyun. Göz kırparak yazımı noktalıyorum bu esnada.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir