baş tacı

Mizu’yla Hayatına Işıltı Kat!

By  | 

Mis gibi çiçek, vanilya ya da fresh kokmak mı yoksa soğan, sarımsak ve ter kokmak mı? Zaten ikincisini seçenler varsa bu yazı onlar için burada bitiyor :)

İlkini seçenlere ise çok güzel bir haberimiz var! Güzel kokmak için artık çok geçerli bir sebebiniz var, o da mizu.com! Haberler şöyle:

mizu

Dünyanın e-ticaret devi Amazon.com’un da ortaklığının bulunduğu ve Türkiye’nin en büyük çiçek satıcısı CicekSepeti.com’un dahil olduğu Bright E-Ventures Corporation’un bir markası olan mizu.com; kalitesi ve güvenilirliği  ile bu köklü oluşumun yeni bir girişimi olarak, Türkiye’de kozmetik ihtiyaçlarının karşılanmasında akla gelen ilk markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Parfüm ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra mizu.com’da yer almaya başlayan, seçkin markaların ve tasarımcıların özenle seçilmiş parçalarından oluşan takı kategorisi de kullanıcıların şıklıklarını tamamlıyor.

 

Sadece bu saydıklarımızı satmakla yetinmeyen Mizu, size aynı zamanda sevdiğiniz parfümü de kazandırıyor! Parfümünü Paylaş Facebook Uygulaması ile katılımcılara daha avantajlı fiyatlarla alışveriş hakkı ve hediye parfüm kazanma şansı sunuyor. Kullanıcılar, Parfümünü Paylaş Facebook Uygulaması ile kullandıkları parfümü sanal vitrinden seçip, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşarak mizu.com’daki alışverişlerinde 28 Şubat 2013’e dek geçerli olacak %15 indirim kazanıyor.

Anında İndirim ve Seçtiğiniz Parfümü Kazanma Şansı

Yok artık dediğinizi duyar gibiyiz, ama doğru :)

Katılımcılar, kullandıkları parfümü seçip uygulamayı 10 arkadaşıyla paylaşarak %15 indirim kazanırken; uygulamayı kullanan her 100. kişi, tercih ettiği parfümü kazanma şansını elde ediyor 

Uygulamanın kullanıcılara çekici gelen yanlarından biri de, katılım sayısının bir kereyle sınırlı olmaması… Birden fazla parfüm kullananlar, kullandıkları diğer ürünleri de arkadaşlarıyla paylaşarak, hediye kazanma şanslarını artıracak. Kısacası onu da almalıyım bu da çok güzel kokuyor dedikçe evinizi parfümle doldurabilirsiniz!

Siz de bu  https://apps.facebook.com/mizuparfumunupaylas linke tıklayarak hayatınıza ışıltı katmaya başlayabilirsiniz! 

Daha fazla bilgi içinse https://www.facebook.com/mizu adresi sizi bekliyor!

Biz bir sürü aldık, sıkıp sıkıp duruyoruz şimdiden söyleyelim. Sıra sizde :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir