baş tacı

Nerede Bu Adamlar!

By  | 

“Ortalıkta adam yok. Bu adamlar nerede?” diyen hanımlar, cevabınız burada.

Yazı: Mr. Big*

mr.veerybig@gmail.com


Ünlü olmak kolay değil kızlar..

“Ortalıkta adam yok. Bu adamlar nerede?” diyen hanımlar, cevabınız burada.

Her şeyden önce şunu bilmelisiniz ki eğer ortalıkta gerçekten adam olmadığını düşünüyorsanız ya çok çirkinsinizdir (bu ihtimali kabul etmenizin ihtimali yüzde bir bile değildir ama yine de hatırlatmakta fayda gördüm.), ya güzelsinizdir ama kusura bakmayın akılla ilgili bir sorununuz vardır (öyle ki adamla tek geceye bile katlanamaz..) veya hem çok güzel, hem akıllı, hem zeki, hem de başka yönlerden bir eksiğiniz yoktur ama işi bilmiyorsunuzdur (bu kategoriye giriyorsanız hemen yazının sonunu okuyun)

Aslında bir ihtimal daha var onu da yazmadan olmaz. O da çirkinsinizdir ama çirkin aklınız yoktur (evet çirkin şansı değil aklı olması daha önemlidir. Çirkin şansı yoktur akıllı çirkinler vardır.)

Şöyle düşünün 3 kadın bir araya geldiğinde “kız muhabbeti” içinde mutlaka erkeklerden bahsedilir. Hatta her kız bir asil bir yedek olmak üzere 2 erkekten bahsetse en azından 6 erkeğin konusu o masada geçer. Ama ne ilginçtir ki o kızlar etraflarında doğru düzgün bir adam olmadığından yakınır. Doğru dürüst derken de emin olun bir tanımı yoktur. O bölüm kaygan zemindir, değişkendir, böyle nasıl anlatsam tanımlanamayan bir cisimdir bir nevi…

Peki gerçekten nerededir bu adamlar?

Yer yarılıp içine girmediler ya!

Ah pardon eminim o çirkin kız kapmıştır esmeri.. ya sarışın! o da o kadar salak bir kızla çıkmaktadır ki kendine yazık etmektedir..

kızıl olan mı? onu hiç sormayın o zaten MR. Karizma olarak işlerine vermiştir kendini. Kızlarla olmaktan daha önemli işleri vardır (en çok bu yalanı severim.. kızlarla işi olmayacak kadar yoğun.. ah canım nasıl da yorgun..).
Yoooook öyle yağma!

Kızlar, bu adamlar aslında etrafınızda. Gerçekten (mesela şu anda 4 tanesi yanımda)

Şimdiiiii işe şöyle başlayalım:

Sakın ha o adamlar kriterleriz, egolarınız, armudun çöpü vb. nedenlerle birer görünmez adama dönüşmüş olmasın 😉

Veya acaba buzdolabı gibi durduğunuz o barda beyaz atlınızın yanınıza rahatça gelebileceğini mi sanıyorsunuz? Yazııııııık!

Siz bunları boşverin de naçizane tavsiyelerime uyun!

“Olmadığınızı” istemeyin: Dünyanın en güzel kızı sensin ya, buralar heeep senin ya(!) veya en güzel sen giyinirsin modacılara bok yemek düşer ya! O yüzden kolay beğenmezsin değil mi? Nedir bu burnu büyüklük kardeşim! Kusura bakmayın ama ne dünyanın en güzel kızı sizsiniz (lütfen çirkin olabileceğine en azından ihtimal vermeye başla) ne şatolarda yaşıyorsun ne de kültür sanat fışkıran bir hatun değilsin (bu saydığım özellikleri olan lütfen hemen yazının sonunu okusun). Biraz kendini “herkes gibi” görmeye başla. Bak o zaman etrafında “senin gibi” adamlar bitiverecek.

Çok istedi ben de kıramadım Gaga’yı…

Biraz şans ver (ilk maddeye ektir): Hem güzel bir ilişkin olsun istiyorsun. Diyorsun ki “ah bir sevgilim olsa da şarap içsek, DVD izlesek..”, “şöyle tatillere çıkıp facebook fotoğrafları çeksek..” heh tamam iyi güzel de karşındaki adama şans veriyor musun? Emin olun eğer şans vermeseniz o hayalleri gerçekleştiremezsiniz. Bu sayısal lotodan para çıkmasını isteyip ama oynamamakla aynı şeydir.

Her şeyi devletten bekleme imkanı bulduğun anda golü at: Bu maddenin ana fikri şudur; fazla nazlanma, istiyorsan bunu belli et. Adamı kaçırma

Deve arıyorsan çöle git!: Kusura bakma ama zumba dersinde veya tabak boyama kursunda adamı bulamazsın. Adamların olduğu yere gitmeye ne dersin? Ne bileyim spor salonu olabilir mesela…

Kızlara değil erkeklerle işbirliği yap: Kızlar kıskançtır kızlar! Konu beğenilmek, güzellik, merkezdeki kız olmak gibi can yakan konularsa sakın bir kıza güvenip de adım atmayın. Daha kolayı var! Arkadaş olduğunuz erkekleri kullanın, onların arkadaş ortamlarına girin.

Festival gibisin katılmak istiyorummmmm: Evde oturarak veya birbirinize kurabiye yapıp hangi kızın daha güzel kaş, bıyık aldığını konuşarak adam bulunmayacağını biliyorsundur diye umuyorum. Bak yaz geldi festival zamanı da geldi. Kızlar festivaller çıtırından olgununa, alternatifinden seks bombasına kadar envai çeşit adam bulundurur içinde.. biraz parana kıy ve kombine biletlerini al! Evet al!

Doğum günü: arkadaşını çok sevdiğin için değil de belki eli yüzü düzgün çocuk bulurum umuduyla doğum günlerini kaçırma.. hem biraz da eğlenmiş olursun..
İşte bunun gibi birçok örnek verilebilir.
Unutma bu ortamlar adam kaynar!
Hala bana göresi yok diyorsan bir kafa ayarı yaptırmayı denemenizi tavsiye ederim.

Yazının sonu: Demek ki tam bana göresin. Şefi çok başarılı, ortamı ve manzarası mükemmel bir yer biliyorum. Akşam yemeğine ne dersin?

*Very

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir