baş tacı

Nivea’dan BB Mucizesi

By  | 

Bir BB furyasıdır gidiyor bu sıralar. Bir sürü marka BB krem çıkarıyor; beğenenler, beğenmeyenler, “ay canım çok gereksiz” diyenler ve “aslaaa BB’siz yapamam diyenler bir arada bugünlerde.

Peki nedir bu BB kremler, ne işe yararlar, ne faydası vardır ki hayatımıza?

BB krem aslında unisex bir kozmetik icadı. Öyle alışılmışın dışında sadece kadınlar kullanabilir diye bir durum yok yani anlayacağınız. Asıl adı “Balmish Balmı” olan BB krem hem koruyucu, hem nemlendirici, hem kapatıcı, hem güneşten koruyucu hem de fondöten. Yani bildiğin 3ü1arada kahvelerin kozmetik versiyonu. Bir de zayıflatıp eski sevgiliyi de geri döndürseymiş tam olurmuş ya neyse :)

Bir çok markanın BB ürünleri satışa çıktı, her yede bir çılgınlık söz konusu. Ucuzu pahalısı demeden BB kremler her yerde satış rekoru kırıyor. Bize sorarsanız denediklerimizin arasında fiyat/ürün kalitesi denkleminde en başarılı sonuçlardan biri Nivea’nın.

Ürün olarak rakiplerine nazaran daha ucuz bir fiyat politikası izlemesine rağmen kalite olarak en pahalı rakibiyle yarışır vaziyette. Sonuçta ortada yılların birikimi ve bir bilinirliği var. O tanıdığınız Nivea kokusu var. Şu an seçebileceğiniz iki farklı rengi var ve çantada taşıyabileceğiniz boyutlarda.

Kıssadan hisseye, uzatmadan bitirmek gerekirse Nivea BB konusunda rakiplerine fark atıyor. BB krem konusunda öyle abartılı fiyatlar ödemek yerine Nivea’nın BB kremleriyle bu ihtiyacınızı gayet rahat karşılayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir