baş tacı

‘O Konuşsun Yeter’ Derecesinde Etkileyici Sesli Erkekler

By  | 

“Nefes alsın yeter!” değil de, “O konuşsun yeter!”

Yazı: Madam Brownie


Neden böyle oluyor, neden baştan çıkıveriyoruz karizmatik erkek sesiyle? Neden onların her söylediği inanılmaz önemli, sanki evrenin kimseye verilmeyen sırrıymış gibi geliyor insana?

Liste uzayınca, biz karar veremeyince; Hem ustalardan, hem genç nesilden “O konuşsa yeter!” dediğimiz erkekleri bir sıralayalım dedik. Hiçbirini diğerinden ayırmak mümkün değil ya, bakalım ortak etkileyici sesimiz kimmiş oylayalım, görelim istedik:

Türkiye'nin en etkileyici sese sahip erkeği kimdir?

View Results

Loading ... Loading ...

Haluk Bilginer

Gözümüzü kapatıp onu dinlediğimizde, sahnede yerinde duramayan enerjik büyük oyuncuyu da görüyoruz, Buz Devri’nin Diego’sunu da..

Çetin Tekindor

Son zamanlarda onu hep içinde fırtınalar kopan, güçlü adam olarak gördük. Sesi hep sağlam, her şeyle başaçıkabilen erkeği hatırlattı bize..

Rutkay Aziz

Hem çapkın erkek sesiyle bizi uzaktan tavlayan , hem de Altın Portakal’da yaptığı sert konuşmasıyla tüm izleyicileri ve sanatseverleri derinden etkileyen bir ses…

Mehmet Erdem

Biz onu, karşılıklı sohbet edermiş gibi dinlediğimiz Polis filminin sountrack’lerinden ‘Olur ya’ şarkısından ve her dinleyişte içimizde yarattığı bir şişe şarap ve onunla başbaşa kalma hissiyatından tanıyoruz.. Olur ya Mehmet Erdem, bir gün olur da belki kalırız başbaşa…

Şimdilerde yeni klibi de çıkmış Hakim Bey için. Bu acayip sesi bir de #hakimbey ‘de görün…

Erdal Beşikçioğlu

Komserimizin o bira kokan sesi, etkileyicili olmanın ilk kurallardan biri olan “umursamazlık” maddesini yerine getirdiği için, geriye o sese hayran olmaktan başka çare kalmıyor…

Yetkin Dikinciler

Oynamış olduğu büyük adamların havasından mıdır, ayrıca inanılmaz bir yetenek olduğundan mıdır bilemiyoruz, ama bu hem yumuşak hem de karizmatik sesi dinleyip kalbimizin çarpışını engelleyemiyoruz…

Nejat İşler

Listedeki en bohem ses. Berrak Tüzünataç’ı da o sesiyle mi tavladı acaba diye düşünüyoruz. Sahi, ne oldu, onlar hala beraber mi?!

Uğur Polat

Hep ağır adam, hep bir İstanbul Beyefendisi sesi…

Okan Bayülgen

Türlü türlü animasyonda bu kadar çeşit canlı seslendirip, hala sesinin etkileyiciliği devam eden insan.

Toprak Sergen

Uzundur göremediğimiz gibi, sesini de duyamıyoruz. Ama mekandan ve zamandan bağımsız olarak nerede duysak o sesi, içimiz bir hoş olur.

161 – HAMLET from hersey.tv.tr on Vimeo.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir