baş tacı

Peki siz hangi mevsimsiniz?

By  | 

Yazı: Aslı Madenli

Başlığı görüp beklentiniz a’ların ya da b’lerin çoğunlukta olduğu bi’ test üzerine yoğunlaştıysa; üzgünüm sizi hayal kırıklığına uğratacağım, ancak muhtemelen bilmediğiniz bir konuyla dikkatinizi çekerek affettireceğim kendimi, merak etmeyin.

Hangi mevsime ait olduğunuzun, ne bugüne kadar orda burda yaptığınız abuk testlerle, ne de hangi mevsimi sevdiğinizle ilgisi var; hangi mevsim olduğunuzu bulan renk analizi diye bir şey var.

Tanıştıktan sonra yüzünü hatırlayamadığımız insanlar oluyor ya hani, ya da “güzel kolyeli kız” olarak aklınızda kalıyor daha çok; işte onun olmaması gerekiyor. İnsanların bizi bütün olarak hatırlamaları gerekiyor; yüzümüze ve gözlerimize odaklanmaları gerekiyor, kendimizi doğru ifade edebilmemiz için doğru renklerde giyinmemiz gerekiyor.

muş yani. Peki ben tüm bunları nerden öğrendim? Doğru cevap: Yadaimaj’dan.

Yakın bir zamanda gidip renk analizimi yaptırdım ve ilk duyduğumda “ne ola ki o?” dediğim renk analizinin aslında her genç kızın başına gelmesi gereken şeylerden olduğunu gördüm. Bi’ kere aslında bilmediğiniz şeyleri anlatmıyor Yonca Hanım, farkında olmadıklarımızı fark etmemizi sağlıyor. Şöyle bi’ güzelliği var mesela, mevsiminize ve stilinize uygun alışveriş yaptığınızda dolabınızın yüzde 80’si birbiriyle kombine edilebilir oluyor. En şahanesiyse, gerçekten sabahları ne giymeliyim derdi kalmıyor. Yeter ki özümseyin ve hayatınızın bir parçası haline getirin J

Aslında uzun vadedeki karını düşünürsek, fiyatı makul; 400 tl. Renk-makyaj-saç var bu paketin içinde. İlk duyduğunuzda fiyat belki biraz çok gelebilir, ama uzun vadedeki tasarrufu düşünürsek; “akıllı alışveriş” dediğimiz şey bu kesinlikle. Yine de güzel bir haber vererek bitireyim: Şu sıralar Facebook’ta bir yarışma düzenliyorlar, renk analizi de hediyesi. Şurdan girin bi’ bakın, umarım siz kazanırsınız 😉

A unutmadan, ben yaz kadınıymışım meğersem :)

Öperim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir