baş tacı

Puma Loves Vinyl Partileri MiniMüzikhol’de başlıyor!

By  | 

Her yerde dijital müziğin dinlendiği bugünlere inat biraz nostalji yapmaya, günlük hayatın stresini kaliteli müzikler eşliğinde üzerinizden atmaya ne dersiniz? Müzikseverlerin bildiği gibi plağın samimiyeti, sahiciliği, sıcaklığı bambaşkadır, onlar için plağın özel bir yeri vardır, iğnenin plağa dokunduğu anın kendine has bir heyecanı olur. Puma sizi bu özel geceye/heyecana ortak olmaya çağırıyor!


Puma’nın organize ettiği ve bir seri olarak devamı da gelecek olan Puma Loves Vinyl partilerinin açılışı 30 Kasım’da MiniMüzikhol’de gerçekleşecek. En iyi DJ’lerin plak çalarak bu işe başladığı da bir gerçek. Şimdilerde sayıları çok az olan plak çalabilen DJ kategorisinden kabinde koleksiyonundan özenle seçtiği parçalar ile birlikte Analog Master a.k.a dj Tutan ve Gökçe yer alacak.

CA4A1007 copy
Plak tutkunlarını, müzik severleri, eski partiler gibisi yok diyenleri ve sabaha kadar dans etmek isteyenleri 30 Kasım gecesi Puma Loves Vinyl partisine, MiniMuzikhol’e bekliyoruz. Kulaklarınızın pasının iğne çıtırtılarıyla ve plak formatıyla silineceği, eğlence dolu bir geceye hazır olun!

Yeni Yıla Plak Dinleyerek Girmek! – Puma Loves Vinyl

Untitled-7 copy

Yılbaşı gecesi ne yapıyorsunuz? Biz MiniMuzikhol’de plak dinleyeceğiz! Plak bir zamanlar o kadar demodeydi ki şimdi moda olması kaçınılmazdı. Açılışı DJ Tutan ve Gökçe ile yapılan Puma Loves Vinyl serisi davetlilerden tam not aldı ve ikincisi için gün sayanlara haberimiz var, yeni yıla nasıl girerseniz öyle gider diyerek size Puma Loves Vinyl gecelerinden birini daha hediye ediyoruz. Bütün yıl iyi müzik dinleyebilmeniz için sizi Doğukan İres ve Gökçe’nin ellerine bırakıyoruz. Yılbaşı demek sürpriz demektir, tabii ki bizim de konuk DJ’lerimiz ve size sürprizlerimiz olacak diye de ekleyelim. Yılbaşı akşamı ev partisi planlayanlar bu satırlar sizin için; ev kadar sıcak bir ortamımız olacak ve ne dinleyeceğiz diye düşünmek zorunda kalmayacağız, hem 1 Ocak günü temizlik yapmak yerine birlikte kahvaltıya gideriz ne dersiniz? Puma Loves Vinyl ile sizi MiniMüzikhole yani bize davet ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir