Ayın Dikkat Çekeni

#Pumagram’la kazan!!

By  | 

945349_10151587872919294_1117418460_nDünyaca ünlü yaşam ve spor markası PUMA, #pumagram hashtag’i ile bir Instagram yarışması düzenliyor.

Hayata PUMA Açısından bakanlar arasından seçilecek olan birincinin üstün bir analog fotoğraf makinesi ve 250 TL değerinde hediye çeki kazanacağı yarışmaya katılmak ise çok basit!

PUMA Açısı ile çektiğiniz fotoğrafları #pumagram, #puma ve #life hashtagleri Instagram hesabınızdan paylaşmak ve @Puma hesabını takip etmek!

PUMA Açısı ne demek merak ediyorsanız kısaca; daha önce eğlenmediğiniz kadar eğlenin, doğaya yaklaşın, biraz eğilin, bükülün, hayat karışın ve kendi PUMA Açınızı yakalayın!

Üstün bir analog fotoğraf makinesi ve 250 TL değerinde hediye çekinin hediye olarak verildiği yarışmaya katılmak Instagram kullanıcıları ve fotoğraf çekmeye meraklılar için çok basit.

Katılımcıların öncelikle Instagram hesaplarından @puma‘yı takip etmeleri gerekiyor. Yarışma tarihi 6 Mayıs – 20 Mayıs.

Kazanan bu tarihler arasında PUMA Açılı fotoğraflarını #pumagram, #puma ve #life hashtaglerini kullanarak Instagram’a yükleyen ve en çok beğeni alan ilk 10 kişi arasından, PUMA jürisi tarafından seçiliyor. Katılımcılar yarışmaya istedikleri sayıda fotoğraf ile katılabiliyor.

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi almak veya katılım şartlarını incelemek isteseniz sizi http://www.puma.com/social/news adresine bekliyoruz!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir