Ayın Dikkat Çekeni

PumaTrac ile Sokaklarda Koşuyoruz!

By  | 

Sokaklarda, sahillerde koşan kadınlar sanki hep başka bir dünyadan gelmiş gibi görünürler.

Yolları avuçlarının içi gibi bilirler, her hava durumuna uygun kıyafetlerle sokaklardalardır. 

PUMATRAC sayesinde artık bizzat biz de o insanlardan biri haline geliyoruz!

PUMA YENİ VE YARATICI KOŞU UYGULAMASINI PİYASA SÜRÜYOR 

Puma, iPhone için benzersiz bir koşu uygulaması olan PUMATRAC’i piyasa sürdü. Kullanıcı dostu dizaynı ve önceden yüklenmiş Tictrac teknolojisiyle, PUMATRAC harici şartların koşu performansını nasıl etkilediğini analiz ediyor.

PUMATRAC piyasada bulunan diğer uygulamalara nazaran, içgörü yaratabilmek için çok daha az veri girişi gerektiriyor. PUMATRAC onun yerine ayın evreleri, hava durumu, konum, yükseklik, müzik listesi, günün zamanları, haftanın günleri, mevsim ve sosyal medya aktivitesi gibi belirli çevre faktörlerine dayalı ulaşılabilir dataları kullanıyor.


05-trac

 

Kötü hava koşullarında koşmak hiçbir zaman ideal değildir; peki ama kötü havada koştuğunda daha hızlı olduğunu bilirsen? Yağmurda veya Hip-Hop müzik dinlerken daha hızlı koşuyorsan, PUMATRAC bunu bilmeni sağlayacak, böylece senin için en avantajlı koşullarda koşabileceksin. ‘Erteleme düğmesini bırak; ortamala hızın sabahları daha yüksek’ bir koşunun alabileceği bildirimlerden sadece biri. Koşun tamamlandığında PUMATRAC sana skorunu gösterecek, uzaklığını derleyecek ve tüm bunların yanında kişisel görüşlerini ve hava/zaman koşullarını da çıkaracak. Bu sonuçları arkadaşlarla veya bölgedeki diğer koşucularla paylaşabilir olacak.

Skorları paylaşmanın yanı sıra, PUMATRAC kullanıcılara koşu güzergahlarını yeni ve canlı tutmak için bu güzergahları paylaşma imkanı da sunuyor. Uygulama içerisindeki GPS, koşu sırasında bulunduğunuz konuma göre en iyi koşu rotalarını sizinle paylaşıyor.

Koşucular aynı zamanda kişisel koşu stillerine göre geri dönüşler kazanacaklar ve  gerçek zamanlı olarak sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. PUMATRAC her zaman senin sonraki adımını düşünür, koşu rutinlerini geliştirmek için teşvik olarak senin geri dönüşlerini kullanır. PUMATRAC ayrıca koşuların koşu uygulamalarında kullandıkları daha geleneksel fonksiyonları da içerir: uzaklık, GPS, yakılan kalori, koşucuların çalma listeleri ile entegrasyon ve zaman içindeki performans.  ‘PUMATRAC kişisel geri dönüşleri ulaştırmada datalarla sorunsuzca entegre oluyor.’ diyor Running, Training, Fitness İşletme Müdürü Karin Baust. ‘Koşuculara ilham kaynağı olmak için çok çalışıyoruz ve PUMATRAC bu stratejinin bir parçası; kullanıcı dostu ve kullanılabilir bilgiler sağlaması açısından türünün tek örneği ve eşsiz PUMA tarzında’.

PUMATRAC’te e-mağaza entegrasyonu kullanıcılara PUMA’nın son koşu ürün tekliflerini görme olanağı sağlarken; kullanıcıların konumlarına göre bir tıkla en yakın mağazaları da gösterebiliyor.

Yepyeni bir donanım, yeni koşu parkurları ve ilham artık avucunuzun içinde, neden duruyorsun?

Sokağa çık ve koş!

Uygulamanın nasıl çalıştığıyla ilgili detaylı bilgi videoda ve Puma’nın web sitesinde gizli!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir