Ayın Dikkat Çekeni

Ressam Olmaya Gerek Yok

By  | 

Yazı: Madam Brownie

Bir Draw Something çılgınlığıdır gidiyor. Android ve Iphone’lar için oluşturulmuş bu eğlenceli uygulamayı bir indiren bir daha elinden telefonu düşüremiyor resmen. Hillside da bir yarışma başlatmış ki, kavurucu yaz sıcağında bizleri serinletmek için harika hediyeler veriyormuş!

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Draw Something, kullanıcıların kendilerine verilen kelimeleri çizerek anlattıkları eğlenceli bir oyun. Dünyada oyun tutkunlarının yeni gözdesi olan ve Türkiye’de de kısa bir sürede hit olan oyun, yaratıcı Hillside ekibinin de katkısı ile eğlenceli bir yarışma olarak sunuluyor.

Herkese açık olan Hillside ile Draw Something yarışmasına Facebook Fan https://www.facebook.com/HillsideCityClub sayfasından 9 Temmuz tarihinden itibaren aktif bulunan “tab” üzerinden form dolduran her 10. kişi katılacak. Yarışmada her gün 150 kişi yarışacak. 25-27 Temmuz tarihleri boyunca 3 gün sürecek yarışmada her gün 1 kişi büyük ödül kazanırken 3 kişi de kategori ödülü kazanacak.

En çok round yapan büyük ödülü kapacak. Büyük ödül ne mi? Hillside Su Hotel’de “long weekend’’! Bununla da bitmiyor; her günün  “en mükemmeliyetçi”, “ en renkli” ve “en fantastik” oyuncuları da günlük Suada girişi ile kategori ödülünün sahibi olacaklar. Hem oyun oynayıp hem de yaz ortasında serinleme keyfine erişmek, paha biçilemez!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir