Ayın Dikkat Çekeni

Sevgili Tipine Göre Hediye Rehberi

By  | 

Genç Girişimciler

Öncelikle enerji ve başarılarını takdir ederek başlayalım. Zaten kendileriyle ilgili ilk kurallardan biri eleştirmeden önce övmek gerektiğidir. İşlerine karşı inanılmaz bir tutkuyla dolan bu gençler, karşınıza her gün yeni bir projeyle gelirler. En yorgun olduğunuz an, tam mesai bitiminde muhteşem bir fikirle karşınıza çıkmaları an meselesidir, üstelik işin en önemli kısmı da bu ortak projede size düşüyordur.. Whatsapp profillerinde bile genelde şirket logoları olur. Sevgililer Günü için alınacak en iyi hediye işiyle ilgili yaratıcı bir hayaldir. Adamına göre kainatın en iyi girişimci ödülü, projesi manşete taşınmış gazete haberi vs tasarlayın; sizden tatlısı olmasın.
shutterstock_150443150 genç
Fanatikler
En kolayları bu kategorideki erkeklerdir. Tuttuğu takıma ait herhangi bir imzalı şey dünyalarını değiştirecektir. İmzalı olmasa özel bir şeylerin koleksiyonu olsa da olur. Siz de biraz araştırıp özel bir şeyler ayarlayın artık canım..
Romantik Asiler
Elle tutulur romantik hediyeleri ben biraz komik ve utanç verici buluyorum. Ay ben gülerim, ne bileyim. O nedenle bir deneyim almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Baş başa geçirilen herhangi bir tatil ya da aktivitenin başına romantik kelimesini koyunca romantik oluyor zaten. Bakın mesela Romantik Haftasonu Tatili > Haftasonu Tatili. Aktivitenin içi size ve zevklerinize kalmış, kelimenin başına gül yaprağı misali bir iki söz kondurunca oluyor.
shutterstock_149592968 bavul
Tepkili Modernler
Sosyal medyada aktif olarak her şeyi eleştiren ve alay eden bu erkekler, aslında sürekli paylaşımda bulundukları için hediye seçmesi en kolay olan tipler. Teknolojiyle ilgili onda olmayan bir şey yüksek ihtimalle mutlu edecektir.
shutterstock_137318714 beyaz
Yakalarından Daha Da Beyaz Olanlar
Bu arkadaşlara nasıl katlanıyor ve iki tokat atmadan dayanabiliyorsunuz bilmiyorum. En belirgin özellikleri 2 bin lira maaş alıp 12 bin lira alıyormuş gibi davranmalarıdır. En az kendileri kadar kurumsal şirketlerinde Nijerya’ya gitmek trend olursa Nijerja’ya ilk uçaktan rezervasyon yaptıracak olan bu erkekler genelde Go Mongo’ya gidip x keyifleri yaparlar. 14 Şubat’ta da pek tabi sevgiliyle x keyfi yapacaklardır. Bu aralar kurumsalda ne tutuyor onu biraz sorgulayıp doğru hediyeyi kolayca bulabilirsin. Ha bir de, bu adamla birlikte olmayı sen istedin, Sevgililer Günü’ne şimdiden meeting request attı diye bozulmaya hakkın yok maalesef..
shutterstock_103838993 beyaz2
Direnişçiler
En sevdiğimiz erkeklerden. Ne isterlerse yapalım, ne isterlerse bulup alalım, mutlu olasıcalar, çok mutlu edilesiceler.
imagesd
Düz Adamlar
Dünyanın en güzel adamlarındandır. Sevgiliyken biraz sıkıcı olabilirler, ama en azından nettirler. Onlar için ne aldığın önemli değildir, bir şey aldıysan zaten özenmişsin demektir, default mutlu olurlar.
HİCRET
Her Şeyi Bilenler
Ben bilirimcilerin en belirgin özelliği başta gerçekten bildiklerini düşündürtmeleri ve siz gerçeğin farkına vardıktan sonra, sürekli bir iddia halinde olduklarını asla kabul etmemeleridir. Herhangi bir sosyal ortamda var olabilirler. Onlara zor bulunan herhangi bir şey alın. Tüm networkünüzü kullanarak bulduğunuz sayılı sayıda üretilen hediyenizin değerini ve tabi ki seceresini bileceklerdir. Bilmezlerse sonunda bir şeyi de bilmemelerinden, bilirlerse de değerini anlamalarından mutlu olabilirsiniz. Sonunda her şekilde güç bu sefer sizdedir.
erdogan
Ağır Çekimler
Genelde anca 6 ay sonra kahve içelim mi diyebilmiş bu arkadaşları Nuri Bilge Ceylan filmlerine flört ederken koysan, flört hızları filmin atmosferiyle ahenk halinde ilerler. Bir şekilde ilişkiniz başladıysa, çok uğraşmayın, şimdi planlamaya başlasa seneye Sevgililer Günü’ne kadar vaktiniz var zaten.
zBK982284CQ456_250
Bir Görünüp Bir Kaybolanlar
İlişkinin adı konmamışsa zaten tam anlamıyla bir görünüp bir kayoluyorlardır, doğru düzgün devam eden bir ilişkiniz varsa da arada bir içlerine dönüyorlardır. Sevgililer Günü diye strese sokmayın, hiç önemsemeyip kabuklarına çekilmelerine neden olmayın.
large frnds
Hayat Hep Onlara Zor Erkekleri
Sanki sizin hiç derdiniz yokmuşçasına, hep onların önemli sorunları vardır, çok işleri ve bitmeyen dertlerinin yanı sıra her daim sizden yorgundurlar. Hayatlarını ne kolaylaştırır bilemiyorum; ama hayatlarına göre bir hayat kolaylaştırgacı onları mutlu edecektir.
shutterstock_94195759 orgun

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir