Takipte

Tak Takıştır; Uydur Yakıştır!

By  | 

Güzel bir akşamüstü “buyrun siz de tasarlayın” diyerek Bebek’te Happily Ever After’a davet edildik.

Yazı: Madam Brownie

http://twitter.com/madambrownie

-Çorap

-Penti!

-Çorap

-Penti!

-Çorap

-Penti!

Çorap denince aklımıza ilk ne geldiği konusunda hemfikiriz sanırım; fakat Penti dendiğinde artık aklımıza sadece çorap gelmeyecek. Penti  “Çok istediniz, biz de yaptık!” diyerek bikiniler hazırlamış, hazırlamakla kalmamış, Deniz Berdan’dan da güzel bir koleksiyon desteği almış. Sonuç mu? Tabii ki muhteşem olmuş.

Fakat güzellikler sadece renk renk desen desen bikinilerle sınırlı kalmamış. Güzel bir akşamüstü “buyrun siz de tasarlayın” diyerek Bebek’te Happily Ever After’a davet edildik. Deniz Berdan danışmanlığında Penti bikinileri kişiselleştirebileceğimiz bir sürü boncuk, pul, kumaş, tül ve yaratıcı materyal ile muhteşem bir masa hazırlamışlar. Ütümüz bile vardı.

Kişiselleştirme zor ama zevkli bir iş; iğne, iplik, ütü falan derken biraz yoruluyorsunuz; ama değiyor. Biz MB’ler olarak fena şeyler yapmadık. Zaten yapmaya dünden hazırdık. Bilenler bilir, bizim ofisin toplantı masasını bi’ ara komple modifiye işlerine ayırıp malzemeyle doldurmuştuk. Toplantı olacağı zaman da “Öğle yemeğine ne dersiniz?” şeklinde takıldığımız oldu birkaç hafta..


Bu arada atlamayalım; Beg’in yaptığı bikini altına ise bayıldık, muhteşem ötesi iş çıkardı.

Öğrendik ki, bikiniler modifiye edilmeye gayet uygun. Siz de evinizde takın takıştırın, uydurun yakıştırın ya da “Burda yapılmışı var!” diyorsanız da keyfiniz bilir, plajda gönlünüzce salının.

Karar sizin yaratıcı gönlünüze kalmış; ama bu yaz bir Penti edinmenizi  ve elde ettiğinizle sınırlı kalmamanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca yeri gelmişken; linki basıp veda edelim gitsin 😉

1 Comment

  1. Pingback: Moda bloglarında geçtiğimiz hafta... | markafoni Blog

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir