Ayın Dikkat Çekeni

Tasarım Kazandırıyorsa Biz Neden Kazanmayalım?

By  | 

Yazı: Madam Brownie

Muhteşem bir tasarım yarışması daha ayağımızın önüne serilmiş haberimiz yok, takipte sınır tanımayan Madam Brownie kadınları da takibe başladı tabi ki : ) Puma, dünya çapında düzenlediği tasarım yarışması olan Puma Creative Factory’de bu yıl ise markanın efsane haline gelmiş ürünü T7 ceketini yeniden tasarlama imkanını bizlere sunuyor. Yarışmanın ilk ayağında çok çok ünlü isimlere rastladık: Ebru Şallı, Alex De Souza, Volkan Demirel, DJ Birol Giray, Çiçek Güney ve Burcu Çetinkaya kendi T7’lerini tasarladı bile.

Şimdi sıra heyecan dolu blogger ayağını izlemede. Yarışmaya katılan bloggerları biz de kolaylıkla takip edebiliyoruz. #creativefactory tagiyle twitter’da takip edebileceğimiz bloggera destek verebilir veya yorumlarımızı aktarabiliriz. Bu tag, işimizi de çok kolaylaştırdı; doğruya doğru : )

Yarışmanın en güzel yanı ise satıştan elde edilecek bütün gelirlerin LÖSEV’e bağışlanacak olması. Yarışma 23 Mart’ta sonuçlanacak; o kısım önemli.

Aa unutmadan yarışmanın  bir diğer güzelliği de bizlere de tasarım imkanı sunması. Yarışmaya apps.facebook.com/builtforone adresinden tasarımını yollayanların en beğenilen 3’ü de Puma Özel Ödüllerine sahip olacak.

Şans sizinle olsun : )

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir