Ayın Dikkat Çekeni

Tektekçi’den, Beyoğlu’na Karnaval Havası!

By  | 

Tektekçi.2

Gece hayatının nev-i şahsına münhasır ismi Tektekçi, 19 Kasım Salı günü ikinci yılı şerefine özel bir kutlama düzenledi.

Tektekçi ailesi, doğum gününde dostlarıyla rengarenk ve eğlenceli bir gece geçirirken, Tektekçi Beyoğlu’nda adeta bir karnaval ortamı yaşandı.

Kutlamada, Can Saban ve Ali Rıza Şahenk’in hazırladığı, merakla beklenen Tektekçi jingle’ı da ilk kez görücüye çıktı.

Tektekçi-Didem Soydan20.11.2013, İstanbul

Yüzlerce kokteyl shot tarifi, farklı sunumları ve sürekli yenilik arayışıyla eğlencenin çizgisini değiştiren Tektekçi, 19 Kasım Salı günü ikinci yılını, karnaval havasında bir partiyle kutladı.

Tektekçi’nin en sevilen DJ’lerinden Murat Beşer, Şener Çetin, Samet Akpınar, Yaniv Yohay, Barış Alazraki, Umut Aydın, Mürsel Aslan, Nadir Duman ve Güven Orman’ın performanslarıyla hareketlenen gece, 2013’ün son günlerine damgasını vurdu.

Can Saban ve Ali Rıza Şahenk’in Tektekçi için özel olarak hazırladığı, merakla beklenen jingle ise gecenin sürprizlerinden oldu.

Kısa süre önce Beyoğlu’nda aynı sokakta üçüncü barını açan Tektekçi’nin ikinci yaşı, renkli bir sokak partisi havasında kutlandı.

Tektekçi-Erdem Yener

Tektekçi dostları sokağa kurulan dilek ağacına Tektekçi renklerinde dileklerini asarken, üzerinde aynı anda 600 shot servis edilen shot pastası da büyük ilgi gördü.

Parti girişine kurulan Presstagram cihazı sayesinde katılımcılar kendi çektikleri ve Instagram’da paylaştıkları fotoğrafları basarak geceyi ölümsüzleştirdi.

Herkesin keyifle shot’layıp dans ettiği partide Tektekçi, dostlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Menüsündeki yüzlerce shot’ı ve herkesi şaşırtan ilginç sunumlarıyla eğlencede kendi tarzını yaratan Tektekçi, 2. yaş gününde de dostlarını shot’a ve eğlenceye doyurdu.

Partiye katılan Azra Akın, Can Bonomo, Oben Budak, Erdem Yener gibi isimler, geç saatlere kadar gecenin tadını çıkardı.

Tektekçi hakkında:

Tektekçi ilk olarak, İstanbul eğlence hayatının aktığı Beyoğlu’nda, içkinin eğlencesini denemek ve 100’ün üzerindeki shot çeşidini tek tek tattırmak için açıldı.

Kısa sürede Tektekçi Alaçatı ile yazın da en neşeli mekanı oldu. 2012 yılının Aralık ayında ise Tektekçi, hem Ankara, hem de Bebek’teki mekanlarında konuklarını ağırlamaya başladı.

Tektekçi-Can BonomoBu yıl Eylül ayında, Beyoğlu’nda, aynı sokakta üçüncü barını açtı.

Tektekçi’de Tatlı, Acı, Ekşi, Sert, Tatlı Ekşi, Tatlı Sert, Klasikler, Dümdüzler, Osmanlı Şerbetleri, Tektekçi Yapımı Votkalar, Alkolsüzler ve Frozen’lar olmak üzere 12 farklı kategoride birçok özel tarif bulunuyor.

Bu eşsiz lezzetler kimi zaman deney tüpleri, reçel şişeleri, şırıngalar, balonlar, huniler içinde, kimi zaman anneannenizin evinde gördüğünüz likör şişeleri ve bardaklarında, kimi zaman da klasik shot bardaklarıyla tüketilebiliyor.

Eğlence deneyiminin en keyifli halini yansıtan Tektekçi ayrıca, XII. Time Out İstanbul / Efes Pilsen Yeme İçme Ödülleri’nde En İyi Bar ödülünün sahibi oldu.Tektekçi-Oben Budak

TEKTEKÇİ Beyoğlu: Tomtom Mahallesi Acara Sokak No: 2/1 Beyoğlu, 34433 İstanbul

TEKTEKÇİ Alaçatı: Kemalpaşa Cad. No:59 Alaçatı – Çeşme İzmir

TEKTEKÇİ Ankara: Bestekar Sokak No: 86 Ankara

TEKTEKÇİ Bebek: Bebek Mah. Cevdet Paşa Mah. Manolya Sok. No:1 Bebek İstanbul

facebook.com/tektekci.shotbar

twitter.com/tektekci

www.tektekci.com.tr