baş tacı

Tretorn Yağmur Botları Artık Aramızda!

By  | 

Yağmur yağınca ayakkabı seçmek kadınların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olabilir.

Topuklu giymeye çalışsak çamura batarız korkusu, spor ayakkabı desen su geçiriyor. Yağmur botları da genelde ucuz ve basit görünümlü plastiklerden yapılıyor. Hani poşet geçirsen daha güzel olacak türden.

botAma şimdi güzel bir haber var! Ağzımızın suyu aka aka baktığımız, o meşhur Hollywood yıldızlarının ayağından hiç çıkarmadığı Tretorn Botlar Türkiye’ye de gelmiş!

Eee bu Tretorn botları nerden alırız? Neyin nesidir? Kim giyer? Nerede yapılır? dediğinizi duyar gibiyiz. Biraz da bu konuyla ilgili bilgilendirmek istiyoruz sizi :

1891 yılından bu yana üretilen ve Dünyanın pek çok noktasında kalitesi ile ilgi gören Tretorn yağmur botları PUMA tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor. İsveç markası’nın takipçileri  %100 kauçuk yapısı ile sağlıklı ve kaliteli bir kullanım sunan Tretorn yağmur botlarına Ayakkabı Dünyası mağazalarından ulaşılabiliyor.

%100 kauçuk ve yağmur geçirmez yapısı, Eco-OrthoLite taban teknolojisi ile Tretorn yağmur botları gelişmiş ayakkabı desteğini çevre bilincine sahip malzemeler ile birleştiriyor. Ortopedik ve hafif iç tabanı: nefes alan kauçuk yapısıyla ayağın ayakkabı içinde nefes almasını ve böylelikle serin kalmasını sağlıyor. Yani artık plastik poşet geçirmişsiniz gibi botları giymek zorunde değilsiniz. :)

TRETORN (2)

 

Patentli anti bakteriyel yapısı ile ayakları bakterilerden korurken ve ayakkabının kokmasını da engelliyor. Hafif yapısı sayesinde kullanıcıyı yormuyor ve gün içinde maksimum konfor ile maksimum performans sağlıyor. Kısacası maksimum rahatlık ayağımıza kadar gelmiş. :)

 

Tretorn farklı renk ve boy alternatifleri ile son zamanların modası olan yağmur botlarına farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Oscarlı yıldız Natalie Portman’ın da tercihi olan Tretorn yağmur botları Türkiye’de de Hande Subaşı, Ebru Şallı gibi ünlü isimlerin tercihi. Ne mutlu ki artık biz de alıp onlardan bir farkımız olmadığını gösterebiliyoruz. :)

 

 

Ayrıntılı bilgi ve modellere ulaşmak için www.ayakkabidunyasi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir