Takipte

Yeni nesil erkeği Khaki’siyle bekliyoruz!

By  | 

Jean bitiyor, Khakiler başlıyor. Şahidiyiz!

yazı: Madam Brownie

Geçen hafta son zamanların en keyif veren semtlerinden Şişhane’deki Rook’a davetliydik. Davetiyedeki Cemal Hünal ve Oben Budak isimleri, daha etkinliğe gitmeden lezzetten dört köşe olmuş ve dans etmekte olan bir kitleyi hayal etmemize etki olmuştu…

Şık ve cool bir erkek markası düşündüğümüzde ilk akla gelen isimlerden olan Dockers’ın yeni sezon için hazırlanmış Dockers Alpha Khaki için o gece bir aradaydık.

Mekanın girişindeki tahta mankenlerin üzerinde, duvarlardaki çerçevelerin içinde duran Khaki’leri kapıp götürme isteği içindeydik tüm gece! Kiremit renkleri, toprak tonları, her biri ayrı şahaneydi. “Boyfriend jeans” modasına uyarak biz de ne de olsa bir şekilde onları giyebilirdik!

İsmin ne anlama gelebileceği üzerine düşünürken öğrendik ki, “khaki” Hindistan’da “toz” anlamına geliyormuş ve pantolonların ortaya çıkışı 1. Dünya Savaşı’nda ABD’nin üniforması olmasıyla ortaya çıkmış..

Khaki pantolonlarının erkekler için en önemli kısmı ise bizce, erkeklerin şu “fazla dar pantolon giyme korkusu”. Giydiğinizde tam bedeninize göre olacak Dockers® Alpha Khaki’ler ise özlemle beklenen ‘o’ kritik dengeyi yakalayarak fark yaratıyor. Bacaklar ve kalça bölgesini bir jean gibi kavrıyor. Klasik kalıpların dışında, size mükemmel rahatlığı sunuyor. Böylece erkekler Dockers Alpha Khakiler’le son derece maskülen ve seksi bir erkek görünümü çizerken, aynı zamanda cool’luktan da ödün vermemiş oluyor. Renk ve kumaş türü olarak; hem profesyonel ortamlarda, hem de gündelik hayatta rahatça kullanılabilir olduğunu söyleyebiliriz. Böylece alışverişe çok yanaşmayan erkekler için her duruma uyabilir – kurtarıcı bir parça olacaktır Khaki.

Cemal Hünal’ın kokteylleri ve Oben Budak’ın dj’liği bizi eğlendirmeye yetmiyormuş gibi; yukarı kattaki stüdyoda fotoğraf çekimi de vardı! İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızla gidip sadece 5 saniyelik bir hareket yapıyorsunuz ve parmak filminiz hemen hazırlanıyor! Stüdyo çekiminde de çok eğlendik, 5 saniyecik bile olsa o kadar önemli bir şeye hazırlık yapıp, koreografi düşünmek epey zaman alıyor!

Küçük flip- book’umuzu parmaklarımızla oynattıkça, Dockers Alpha Night’ın keyifli gecesi geliyor aklımıza ve gülümsüyoruz… Yeni nesil erkeği Khaki’siyle bekliyoruz!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir