mb büyüteci

Yeni Yıl Hediyesi Lazımdı!

By  | 

Nishmark.com bu sene ‘’Yılbaşında ne alacağım?” telaşına son veriyor; evinizden çıkmadan renkli ve eğlenceli tasarımlardan hediyelerinizi seçmenize olanak sağlıyor. Nishmark.com’da yer alan yılın favori tasarımlarından olan ödül sahibi renkli ürünler ile 2012’nin coşkusunu doyasıya yaşayacaksınız. Çikolata şeklinde notluklar, yoyolar, topaçlar ya da tamamen doğal malzemelerle işlenmiş versatil bir kalem.

Yazı: Madam Brownie

Nishmark.com, kırtasiye tutkunlarına 2012 tercihleri için farklı tasarımlar sunuyor. Tudi Billo’nun el yapımı kağıt ve defterleri, albüm ve kalemlikleri sıra dışı tasarımlarıyla, doğallığa vurgu yaparak kullananların vazgeçemeyeceği ürünler arasında yer alıyor. Sigel’in “2011 reddot design awards” ve “2010 if design awards” sahibi keçe defterlerler ve eyestyle masaüstü aksesuarları baskıda son kullanılan trendler ile hazırlanarak,  Türkiye’de ilk kez Nishmark.com üzerinden satışa sunuluyor.

Kırtasiye meraklısı sevdiklerinize doğallığın ve ince el işçiliğinin ön plana çıktığı E+M markalı kalemlikler, ahşap defterler, versatil, tükenmez ve kurşun kalemler hediye edebilirsiniz. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak için E+M topaç, ataşlar, 3 renkten oluşan yoyo ve halter kutulu mikado seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Kumm markasına ait el yapımı deri defterler farklı kapak tasarımlarıyla sınırlı sayıda üretilmiş özel ürünler olarak dikkat çekiyor. Sasanna markalı Osmanlı çizgilerine sahip kağıt ağırlıkları, kutular, tılsım kapaklılar, kalemlikler ve kartlıklar geleneksel tarzdan vazgeçemeyen yakınlarınız için ise Nishmark.com’da bulunuyor. Sasanna’nın özellikle yılbaşı ağacı ve nar temalı duvar süsleri yeni yılın şıklığını yansıtıyor.

Nishmark.com’da yer alan NishEtc bölümünde ise Morph kitap tutucular, çikolata, meyve, origami, fast food ve disket konseptli notluklar, sardalya şeklindeki ataşlar gibi eğlenceli, renkli; kısacası yakınlarınızın ruhuna neşe katacak ürünler yer alıyor.

Nishmark.com hakkında:

Nisan ayında kullanıma açılan Nishmark.com, stil sahibi, tasarımı ön planda tutan profesyoneller için masa üstü ürünlerinin sunulduğu e-ticaret sitesidir. Uluslararası pek çok markanın defter, kalem ve masa üstü aksesuarlarının Türkiye’de buluştuğu bir platformdur. Çocukluğundan bu yana özel tasarımlara sahip kırtasiye ürünlerine büyük bir merak duyan Şehbal Eviner tarafından hayata geçirilen Nishmark.com’da, Nishmark markalı ürünler ve dünyaca ünlü birçok markanın ürünleri ile Kağıthane, Kumm ve Sasanna gibi Türk tasarımcılarına ait ürünler de yer almaktadır. Tüm Türkiye’ye hizmet veren Nishmark.com, siparişleri en geç 7 gün içinde adrese ulaştırmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir